KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
II liiga - Lõuna/Lääne piirkond» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
16.03 19:00Tallinna FC Flora U19Viljandi JK Tulevik U218 : 1*mängu ankeet protokoll
18.03 12:00Viimsi JK IIJK Tabasalu1 : 2*mängu ankeet protokoll
18.03 13:00Pärnu JalgpalliklubiPärnu JK Vaprus II3 : 0*mängu ankeet protokoll
19.03 14:00FC Kuressaare IIFC Nõmme United0 : 11*mängu ankeet protokoll
19.03 15:00Raplamaa JKTüri Ganvix JK 1 : 0*mängu ankeet protokoll
19.03 16:00SK ImavereTõrva JK1 : 0*mängu ankeet protokoll
19.03 19:00Saue JK LaagriFC Otepää4 : 0*mängu ankeet protokoll
II voor
25.03 12:00Viljandi JK Tulevik U21Raplamaa JKViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandimängu ankeet
25.03 13:00FC Kuressaare IIPärnu JalgpalliklubiKuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaaremängu ankeet
26.03 12:00Türi Ganvix JK Saue JK LaagriPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paidemängu ankeet
26.03 16:00Pärnu JK Vaprus IITallinna FC Flora U19Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet
26.03 17:00FC OtepääSK ImavereTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartumängu ankeet
26.03 17:00Tõrva JKJK TabasaluValga Kungla kunstmurustaadion - Kungla tn 26, Valgamängu ankeet
26.03 18:00Viimsi JK IIFC Nõmme UnitedViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi valdmängu ankeet
III voor
01.04 13:00Tallinna FC Flora U19FC Kuressaare IISportland Arena - Asula 4c, Tallinnmängu ankeet
02.04 11:00Pärnu JK Vaprus IIRaplamaa JKPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet
02.04 12:00SK ImavereTüri Ganvix JK Paide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paidemängu ankeet
02.04 14:00Pärnu JalgpalliklubiViimsi JK IIPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet
02.04 17:00FC OtepääTõrva JKTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartumängu ankeet
02.04 19:00Saue JK LaagriViljandi JK Tulevik U21Laagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue valdmängu ankeet
03.04 19:30FC Nõmme UnitedJK TabasaluMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinnmängu ankeet
IV voor
06.04 20:00Pärnu JK Vaprus IISaue JK LaagriPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet
09.04 12:00Türi Ganvix JK Tõrva JKPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
09.04 12:00Viljandi JK Tulevik U21SK ImavereViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
09.04 14:00FC Kuressaare IIRaplamaa JKKuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
09.04 15:00JK TabasaluFC OtepääMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
09.04 18:00FC Nõmme UnitedPärnu JalgpalliklubiMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
12.04 19:00Viimsi JK IITallinna FC Flora U19Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
V voor
13.04 19:00Saue JK LaagriFC Kuressaare IILaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
14.04 13:00Pärnu JK Vaprus IISK ImaverePärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
15.04 15:00Raplamaa JKViimsi JK IIValtu kunstmuruväljak - Saare 11, Kaerepere
16.04 12:00Tallinna FC Flora U19FC Nõmme UnitedSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
16.04 14:00Pärnu JalgpalliklubiJK TabasaluPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
16.04 17:00FC OtepääTüri Ganvix JK Tartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
16.04 17:00Tõrva JKViljandi JK Tulevik U21Valga Kungla kunstmurustaadion - Kungla tn 26, Valga
VI voor
20.04 20:00Pärnu JK Vaprus IITõrva JKPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
22.04 16:00FC Nõmme UnitedRaplamaa JKMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
23.04 12:00Viimsi JK IISaue JK LaagriViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
23.04 14:00FC Kuressaare IISK ImavereKuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
23.04 14:00Pärnu JalgpalliklubiTallinna FC Flora U19Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
23.04 15:00Viljandi JK Tulevik U21FC OtepääViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
23.04 19:00JK TabasaluTüri Ganvix JK Männiku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
VII voor
30.04 12:00Tallinna FC Flora U19JK TabasaluSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
30.04 14:00Tõrva JKFC Kuressaare IIKarksi-Nuia Gümnaasiumi staadion - Kooli 1, Karksi-Nuia
01.05 14:00Türi Ganvix JK Viljandi JK Tulevik U21Türi linnastaadion - Tolli 51,Türi
01.05 15:00Viimsi JK IISK ImavereViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
01.05 17:00FC OtepääPärnu JK Vaprus IITehvandi staadion - Nüpli küla, Otepää vald
01.05 17:00Raplamaa JKPärnu JalgpalliklubiRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
01.05 18:00Saue JK LaagriFC Nõmme UnitedLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
VIII voor
06.05 14:00Pärnu JK Vaprus IITüri Ganvix JK Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak - Kuuse tn. 6, Pärnu
06.05 14:00Viimsi JK IITõrva JKViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
06.05 16:00FC Nõmme UnitedSK ImavereMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
07.05 14:00FC Kuressaare IIFC OtepääKuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
07.05 14:00Pärnu JalgpalliklubiSaue JK LaagriPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
07.05 14:00Tallinna FC Flora U19Raplamaa JKSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
07.05 19:00JK TabasaluViljandi JK Tulevik U21Männiku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
IX voor
13.05 17:00FC OtepääViimsi JK IITehvandi staadion - Nüpli küla, Otepää vald
14.05 12:00Türi Ganvix JK FC Kuressaare IITüri linnastaadion - Tolli 51,Türi
14.05 14:00Raplamaa JKJK TabasaluRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
14.05 14:00SK ImaverePärnu JalgpalliklubiImavere Jalgpalliväljak - Mõmmimäe tee, Imavere
14.05 14:00Tõrva JKFC Nõmme UnitedKarksi-Nuia Gümnaasiumi staadion - Kooli 1, Karksi-Nuia
14.05 19:00Saue JK LaagriTallinna FC Flora U19Laagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
15.05 19:00Viljandi JK Tulevik U21Pärnu JK Vaprus IIViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
X voor
20.05 16:00FC Nõmme UnitedFC OtepääMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
20.05 19:00JK TabasaluPärnu JK Vaprus IIMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
21.05 14:00FC Kuressaare IIViljandi JK Tulevik U21Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
21.05 14:00Pärnu JalgpalliklubiTõrva JKPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
21.05 14:00Raplamaa JKSaue JK LaagriRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
21.05 14:00Viimsi JK IITüri Ganvix JK Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
21.05 17:00Tallinna FC Flora U19SK ImavereSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
XI voor
26.05 19:00Pärnu JK Vaprus IIFC Kuressaare IIPärnu Rannastaadioni harjutusväljak - Kuuse tn. 6, Pärnu
26.05 19:00SK ImavereRaplamaa JKImavere Jalgpalliväljak - Mõmmimäe tee, Imavere
26.05 19:00Tõrva JKTallinna FC Flora U19Karksi-Nuia Gümnaasiumi staadion - Kooli 1, Karksi-Nuia
26.05 19:00Viljandi JK Tulevik U21Viimsi JK IIViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
28.05 12:00Türi Ganvix JK FC Nõmme UnitedTüri linnastaadion - Tolli 51,Türi
28.05 17:00FC OtepääPärnu JalgpalliklubiTehvandi staadion - Nüpli küla, Otepää vald
28.05 19:00Saue JK LaagriJK TabasaluLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
XII voor
03.06 13:00Pärnu JalgpalliklubiTüri Ganvix JK Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
03.06 14:00FC Kuressaare IIJK TabasaluKuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
03.06 16:00FC Nõmme UnitedViljandi JK Tulevik U21Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
04.06 12:00Viimsi JK IIPärnu JK Vaprus IIViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
04.06 14:00Raplamaa JKTõrva JKRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
04.06 16:00Tallinna FC Flora U19FC OtepääSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
04.06 19:00Saue JK LaagriSK ImavereLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
XIII voor
17.06 12:00Viljandi JK Tulevik U21Pärnu JalgpalliklubiViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
17.06 14:00Pärnu JK Vaprus IIFC Nõmme UnitedPärnu Rannastaadioni harjutusväljak - Kuuse tn. 6, Pärnu
18.06 12:00Türi Ganvix JK Tallinna FC Flora U19Türi linnastaadion - Tolli 51,Türi
18.06 17:00FC OtepääRaplamaa JKTehvandi staadion - Nüpli küla, Otepää vald
18.06 17:00Tõrva JKSaue JK LaagriKarksi-Nuia Gümnaasiumi staadion - Kooli 1, Karksi-Nuia
18.06 19:00JK TabasaluSK ImavereMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
19.06 19:00FC Kuressaare IIViimsi JK IIKuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
XIV voor
23.07 17:00FC OtepääSaue JK LaagriTehvandi staadion - Nüpli küla, Otepää vald
29.07 12:00Viljandi JK Tulevik U21Tallinna FC Flora U19Viljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
29.07 14:00Pärnu JK Vaprus IIPärnu JalgpalliklubiPärnu Rannastaadioni harjutusväljak - Kuuse tn. 6, Pärnu
30.07 12:00FC Nõmme UnitedFC Kuressaare IIMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
30.07 12:00Türi Ganvix JK Raplamaa JKTüri linnastaadion - Tolli 51,Türi
30.07 17:00Tõrva JKSK ImavereKarksi-Nuia Gümnaasiumi staadion - Kooli 1, Karksi-Nuia
30.07 19:00JK TabasaluViimsi JK IIMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
XV voor
03.08 18:00FC Nõmme UnitedViimsi JK IIMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
05.08 12:00Tallinna FC Flora U19Pärnu JK Vaprus IISportland Arena - Asula 4c, Tallinn
05.08 13:00Pärnu JalgpalliklubiFC Kuressaare IIPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
06.08 14:00JK TabasaluTõrva JKMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
06.08 14:00Raplamaa JKViljandi JK Tulevik U21Rapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
06.08 14:00SK ImavereFC OtepääImavere Jalgpalliväljak - Mõmmimäe tee, Imavere
06.08 19:00Saue JK LaagriTüri Ganvix JK Laagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
XVI voor
12.08 12:00Raplamaa JKPärnu JK Vaprus IIRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
12.08 12:00Viimsi JK IIPärnu JalgpalliklubiViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
12.08 17:00Tõrva JKFC OtepääKarksi-Nuia Gümnaasiumi staadion - Kooli 1, Karksi-Nuia
13.08 12:00Türi Ganvix JK SK ImavereTüri linnastaadion - Tolli 51,Türi
13.08 14:00FC Kuressaare IITallinna FC Flora U19Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
13.08 14:00Viljandi JK Tulevik U21Saue JK LaagriViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
13.08 19:00JK TabasaluFC Nõmme UnitedMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
XVII voor
17.08 19:00Tallinna FC Flora U19Viimsi JK IISportland Arena - Asula 4c, Tallinn
17.08 20:00Saue JK LaagriPärnu JK Vaprus IILaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
20.08 14:00Pärnu JalgpalliklubiFC Nõmme UnitedPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
20.08 14:00Raplamaa JKFC Kuressaare IIRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
20.08 14:00SK ImavereViljandi JK Tulevik U21Imavere Jalgpalliväljak - Mõmmimäe tee, Imavere
20.08 17:00FC OtepääJK TabasaluTehvandi staadion - Nüpli küla, Otepää vald
20.08 17:00Tõrva JKTüri Ganvix JK Karksi-Nuia Gümnaasiumi staadion - Kooli 1, Karksi-Nuia
XVIII voor
26.08 12:00Viimsi JK IIRaplamaa JKViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
26.08 14:00SK ImaverePärnu JK Vaprus IIImavere Jalgpalliväljak - Mõmmimäe tee, Imavere
26.08 15:00FC Kuressaare IISaue JK LaagriKuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
26.08 16:00JK TabasaluPärnu JalgpalliklubiMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
27.08 12:00Türi Ganvix JK FC OtepääTüri linnastaadion - Tolli 51,Türi
27.08 12:00Viljandi JK Tulevik U21Tõrva JKViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
27.08 18:00FC Nõmme UnitedTallinna FC Flora U19Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
XIX voor
30.08 19:00FC OtepääViljandi JK Tulevik U21Tehvandi staadion - Nüpli küla, Otepää vald
30.08 19:00Raplamaa JKFC Nõmme UnitedRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
30.08 19:00Tõrva JKPärnu JK Vaprus IIKarksi-Nuia Gümnaasiumi staadion - Kooli 1, Karksi-Nuia
31.08 19:00Saue JK LaagriViimsi JK IILaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
02.09 14:00SK ImavereFC Kuressaare IIImavere Jalgpalliväljak - Mõmmimäe tee, Imavere
02.09 14:00Tallinna FC Flora U19Pärnu JalgpalliklubiSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
03.09 12:00Türi Ganvix JK JK TabasaluTüri linnastaadion - Tolli 51,Türi
XX voor
09.09 14:00FC Kuressaare IITõrva JKKuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
09.09 16:00JK TabasaluTallinna FC Flora U19Männiku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
10.09 14:00Pärnu JalgpalliklubiRaplamaa JKPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
10.09 14:00SK ImavereViimsi JK IIImavere Jalgpalliväljak - Mõmmimäe tee, Imavere
10.09 14:00Viljandi JK Tulevik U21Türi Ganvix JK Viljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
10.09 16:00Pärnu JK Vaprus IIFC OtepääPärnu Rannastaadioni harjutusväljak - Kuuse tn. 6, Pärnu
10.09 17:00FC Nõmme UnitedSaue JK LaagriMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
XXI voor
16.09 17:00FC OtepääFC Kuressaare IITehvandi staadion - Nüpli küla, Otepää vald
16.09 17:00Raplamaa JKTallinna FC Flora U19Rapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
16.09 17:00Türi Ganvix JK Pärnu JK Vaprus IITüri linnastaadion - Tolli 51,Türi
17.09 14:00SK ImavereFC Nõmme UnitedImavere Jalgpalliväljak - Mõmmimäe tee, Imavere
17.09 14:00Viljandi JK Tulevik U21JK TabasaluViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
17.09 17:00Tõrva JKViimsi JK IIKarksi-Nuia Gümnaasiumi staadion - Kooli 1, Karksi-Nuia
17.09 19:00Saue JK LaagriPärnu JalgpalliklubiLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
XXII voor
21.09 19:00Pärnu JK Vaprus IIViljandi JK Tulevik U21Pärnu Rannastaadioni harjutusväljak - Kuuse tn. 6, Pärnu
21.09 19:00Tallinna FC Flora U19Saue JK LaagriSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
23.09 12:00Viimsi JK IIFC OtepääViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
24.09 14:00FC Kuressaare IITüri Ganvix JK Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
24.09 14:00FC Nõmme UnitedTõrva JKMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
24.09 14:00Pärnu JalgpalliklubiSK ImaverePärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
24.09 19:00JK TabasaluRaplamaa JKMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
XXIII voor
28.09 19:00Viljandi JK Tulevik U21FC Kuressaare IIViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
30.09 16:00SK ImavereTallinna FC Flora U19Imavere Jalgpalliväljak - Mõmmimäe tee, Imavere
01.10 12:00Türi Ganvix JK Viimsi JK IITüri linnastaadion - Tolli 51,Türi
01.10 13:00Pärnu JK Vaprus IIJK TabasaluPärnu Rannastaadioni harjutusväljak - Kuuse tn. 6, Pärnu
01.10 14:00Tõrva JKPärnu JalgpalliklubiKarksi-Nuia Gümnaasiumi staadion - Kooli 1, Karksi-Nuia
01.10 16:00FC OtepääFC Nõmme UnitedTehvandi staadion - Nüpli küla, Otepää vald
01.10 19:00Saue JK LaagriRaplamaa JKLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
XXIV voor
06.10 19:00Raplamaa JKSK ImavereRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
06.10 20:00JK TabasaluSaue JK LaagriMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
07.10 13:00FC Kuressaare IIPärnu JK Vaprus IIKuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
07.10 13:00Pärnu JalgpalliklubiFC OtepääPärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
07.10 14:00FC Nõmme UnitedTüri Ganvix JK Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
07.10 14:00Tallinna FC Flora U19Tõrva JKSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
07.10 14:00Viimsi JK IIViljandi JK Tulevik U21Viimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
XXV voor
14.10 13:00FC OtepääTallinna FC Flora U19Tehvandi staadion - Nüpli küla, Otepää vald
15.10 12:00Türi Ganvix JK Pärnu JalgpalliklubiTüri linnastaadion - Tolli 51,Türi
15.10 13:00Pärnu JK Vaprus IIViimsi JK IIPärnu Rannastaadioni harjutusväljak - Kuuse tn. 6, Pärnu
15.10 13:00Viljandi JK Tulevik U21FC Nõmme UnitedViljandi linnastaadion - Ranna pst. 1, Viljandi
15.10 14:00SK ImavereSaue JK LaagriImavere Jalgpalliväljak - Mõmmimäe tee, Imavere
15.10 14:00Tõrva JKRaplamaa JKKarksi-Nuia Gümnaasiumi staadion - Kooli 1, Karksi-Nuia
15.10 19:00JK TabasaluFC Kuressaare IIMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
XXVI voor
22.10 12:00FC Nõmme UnitedPärnu JK Vaprus IIMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
22.10 12:00Pärnu JalgpalliklubiViljandi JK Tulevik U21Pärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnu
22.10 12:00Raplamaa JKFC OtepääRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
22.10 12:00SK ImavereJK TabasaluImavere Jalgpalliväljak - Mõmmimäe tee, Imavere
22.10 12:00Saue JK LaagriTõrva JKLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
22.10 12:00Tallinna FC Flora U19Türi Ganvix JK Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
22.10 12:00Viimsi JK IIFC Kuressaare IIViimsi KK staadion - Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik, Viimsi vald
 













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.