KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpalli karikavõistlused» MÄNGUDE KALENDER (2016/2017)
S. KV
04.03 18:00S. Rõuge SaunamaaS. Tallinna SK Augur EnematVõru Spordikeskus - Räpina mnt. 3 A, 65606 Võru
S. KV
08.02 19:30S. Narva United FCS. Tallinna SK Augur Enemat2 : 8mängu ankeet protokoll
16.02 20:15S. Maccabi S. Rõuge Saunamaa12 : 14mängu ankeet protokoll
S. KV
06.01 20:00S. Rummu DünamoS. Narva United FC6 : 8mängu ankeet protokoll
09.01 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Cosmos5 : 2mängu ankeet protokoll
14.01 18:00S. Rõuge SaunamaaS. Sillamäe FC Molycorp Silmet13 : 4mängu ankeet protokoll
15.01 19:30S. Tartu JK MaksimumS. Maccabi 2 : 7mängu ankeet protokoll
S. KV
05.12 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Cosmos II6 : 1mängu ankeet protokoll
06.12 20:00S. Narva United FCS. Rõngu City (RL)27 : 2mängu ankeet protokoll
08.12 19:00S. Sillamäe FC Molycorp SilmetS. Sillamäe JK Dina4 : 1mängu ankeet protokoll
08.12 19:00S. Tabivere VVPS. Rummu Dünamo4 : 7mängu ankeet protokoll
08.12 20:15S. Maccabi S. Kohtla-Järve FC Torsida+ : -mängu ankeet protokoll
10.12 20:15S. Narva FC ElifertS. Tartu JK Maksimum5:5 (7:11)mängu ankeet protokoll
11.12 18:30S. FC Kehra Anija UnitedS. Rõuge Saunamaa6 : 11mängu ankeet protokoll
21.12 20:45S. Tallinna FC CosmosS. Tallinna FC Hell Hunt+ : -mängu ankeet protokoll
S. KV
09.11 20:45S. Tallinna FC RinopalS. Tallinna FC Cosmos3 : 5mängu ankeet protokoll
11.11 20:15S. Narva EE Õlitööstus (RL)S. Narva United FC5:5 (2:3) penmängu ankeet protokoll
12.11 16:00S. FC Jõgeva Wolves (RL)S. Rõngu City (RL)3 : 5mängu ankeet protokoll
13.11 15:00S. Rõuge SaunamaaS. FC Jõgeva Wolves II (RL)25 : 3mängu ankeet protokoll
13.11 16:00S. FC Kehra Anija UnitedS. Tori Põrgulised (RL)14 : 2mängu ankeet protokoll
15.11 20:15S. Narva United FC IIS. Maccabi 3 : 7mängu ankeet protokoll
15.11 21:00S. Nõmme BSC OlyBetS. Tallinna SK Augur Enemat1 : 9mängu ankeet protokoll
16.11 19:15S. Vana Hea Puur (RL)S. Rummu Dünamo2 : 9mängu ankeet protokoll
17.11 19:00S. Tabivere VVPS. Viasat Sport10 : 5mängu ankeet protokoll
18.11 20:30S. Tartu Ravens Futsal EMÜ SKS. Sillamäe JK Dina1 : 4mängu ankeet protokoll
19.11 11:00S. Tallinna FC Hell HuntS. Rasmus Värki Jalgpallikool (RL)16 : 6mängu ankeet protokoll
19.11 17:00S. Sillamäe FC Molycorp SilmetS. SK Kadrina11 : 5mängu ankeet protokoll
19.11 19:30S. Kiili JKS. Kohtla-Järve FC Torsida5 : 7mängu ankeet protokoll
23.11 20:45S. Tallinna FC Cosmos IIS. Tallinna FC Ararat TTÜ2 : -mängu ankeet protokoll
25.11 19:30S. Tallinna SK Augur PermisoS. Narva FC Elifert6 : 8mängu ankeet protokoll
26.11 20:00S. Tartu JK MaksimumS. JK Õismäe Torm (RL)11 : 6mängu ankeet protokoll
 













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.