KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

Saalijalgpalli Superkarikas » UUDISED ()
Triobet saaliliiga esimese poolfinaalkohtumise võitis FC Rinopal

Triobet saaliliigas astus täna suure sammu finaali suunas Tallinna FC Rinopal, kes oli poolfinaalseeria avamatšis tulemusega 2:1 üle Narva Unitedist.

Mõlemapoolsete võimalustega avapoolajal jäid väravad löömata. Üritavamaks pooleks oli Narva United FC ning korra jõudis tabamusele lähedale Renat Osmanov, kelle löök siiski latti tabas.

Rinopal asus Viimsis toimunud kohtumist juhtima 28. minutil, kui Sergei Kostin värava tagumise nurga üles leidis. Vähem kui neli minutit hiljem kahekordistas kodumeeskonna eduseisu Sergei Polišnin.

Narva tuli mängu tagasi pool minutit enne lõpusireeni, kui Roman Vedehhov suutis väravavahist tagasi põrkunud palli sisse lüüa. Lõpusekunditel United siiski väravale lähedale ei jõudnud ning Ida-Virumaale minnakse vastu olukorras, kus enam eksimisruumi pole.

23.02.2017 20:57
Finaal
S. Tallinna FC Cosmos-S. Narva United FC3 : 1
22.02.2017 16:50 Triobet saaliliigas algavad poolfinaalid
20.02.2017 11:03 Saalijalgpalli II liiga võitis tõelises põnevusheitluses Narva United FC II
19.02.2017 22:15 Triobet saaliliigas selgusid poolfinalistid
16.02.2017 09:39 Triobet saaliliiga play-off algas FC Rinopali võiduga
15.02.2017 13:12 Saalijalgpalli II liiga võitja selgub pühapäeval