02

01.2019

11:22

EJL ja ajakirjanikud viigistasid Aastalõputurniiril

Aastalõputurniiri viimasel päeval peetud meelelahutuslikus sõpruskohtumises mängisid Eesti Jalgpalli Liidu esindus ja spordiajakirjanikest koosnev FC Cosmos 2:2 viiki.

Kokku mängiti kaks 15-minutilist poolaega ning avapoolajal kumbki võistkond väravaarvet avada ei suutnud. Esimene tabamus sündis Cosmose poolelt, kui täpne oli Kristjan Roos. EJL-il oli sellele vastus olemas – värava sai kirja Robert Lepik. Korra asus Cosmos veel juhtima, kui jala sai valgeks Ivar Lepik. Lõppsõna jäi siiski jalgpalliliidule ning Even Laanemaa tõi tabloole taas viiginumbrid.

Pildigaleriid kohtumisest näeb Soccernet.ee lehel. Kohtumist on täispikkuses võimalik järgi vaadata Soccerneti Facebooki lehel.

EJLi koosseisu kuulusid: Andri Hõbemägi (asepresident), Sander Jürjens (avalike suhete spetsialist), Jana Pipar (foto- ja videospetsialist), Juss Tamming (projektijuht), Even Laanemaa (Premium liiga arendusosakonna spetsialist), Robert Lepik (võistluste osakonna spetsialist), Igor Prins (endine koondislane), Marju Rääbus (juhatuse ja presidendi assistent), Triin Konsap (administraator), Timo Künnapas (A-koondise varustaja).

FC Cosmos mängis koosseisus: Andrian Tšeremenin (ERR), Kristjan Roos (Linnaleht), Ivar Lepik, Kasper Elissaar (mõlemad Soccernet.ee), Gunnar Leheste, Raul Ojassaar, Rasmus Raidla, Märt Roosna (kõik Delfi), Kris Ilves, Kristjan Jaak Kangur (mõlemad Postimees), Oliver Lomp (vabakutseline).