24

08.2017

10:57

VIDEOD: Naiste Meistrite liiga esimestes kohtumistes võtsid võidud Ajax ja Standard Liège

Teisipäeval, 22. augustil tehti Pärnus algust Meistrite liiga eelringi mängudega ning võidupunktid said kirja Amsterdami Ajax, kes alistas Riia Jalgpallikooli ning R.Standard de Liège, kes oli üle Pärnu naiskonnast.

Pärnu JK kohtus avapäeval Standard de Liège´i naiskonnaga ning tugevad külalised Belgiast suutsid Pärnu murda teisel poolajal, kui väravad sündisid 56. ja 69. minutil. Lisaks oli Liège'il võimalus ka penaltist oma eduseisu suurendada. Noémie Gelders realiseeris selle esialgu, ent värav tühistati kuna mängija tabas posti ning tegi ise ka järgmise puute, ilma et vahepeal oleks keegi teine palli puudutanud. Kokkuvõttes võttiski Liège 2:0 võidu.

Ajax oli päeva esimeses kohtumises suurelt, 6:0 üle Läti meistrist. Kaks väravat sai oma nimele Merel van Dongen, ühe tabamuse sai kirja Marjolijn Van Den Bighelaar ning kolm tabamust läks kirja Riia mängijate omaväravatena.

Pärast esimest päeva juhib tabelit Ajax, samade punktide peal on Standard ning neile järgnevad vastavalt Pärnu ja Riia.

Vaata mõlema mängu videokokkuvõttest kõiki väravaid ning parimaid hetki.

Pärnu JK - R.Standard de Liège 0:2 (0:0)

AFC Ajax - Riia Jalgpallikool 6:0 (2:0)