31

08.2018

23:35

Tüdrukute U15 koondis teenis Balti turniiri avamängus 7:0 võidu Leedu eakaaslaste üle.

Eesti noortekoondis domineeris kohtumist kindlalt ja asus juhtima 12. minutil, kui karistuslöögist oli täpne Marta Liisa Staalfeldt. Avapoolaja lõpuks oli Eesti juhtimas 5:0, kui resultatiivsed olid veel Anastassija Yakovleva, Anett Joandi ja kahel korral Kristina Teern. Teisel poolajal lisas ühe veel Liselle Palts ja lõppseisu vormistas 60. minutil Natali Sigijane. Kohtumise protokoll on nähtav siin. Fotogaleriid mängust saab näha Eesti naiste jalgpalli Facebooki lehel.

Suureskoorilise võiduga tegi Eesti tugeva avalduse turniirivõiduks. Noortekoondise järgmine mäng toimub pühapäeval, 2. septembril, kui kell 12.00 kohtutakse Lätiga. Leedu ja Läti omavaheline kohtumine toimub homme kell 12.00. Mõlemad mängud toimuvad Männiku staadionil.