05.2020

17:50

JÄRELVAADATAV │ YouTube’is näeb esmaspäeval Eesti – Horvaatia maavõistlust

Eesti Jalgpalli Liidu ametlikul YouTube’i kanalil saab täismahus vaadata 2017. aastal toimunud maavõistlust Eesti – Horvaatia.

2017. aastal võõrustas Eesti meeste koondis A. Le Coq Arenal Horvaatiat ning suutis koduväljakul vastased alistada 3:0.

Toonases FIFA edetabelis hoidsid külalised 16. kohta ning Eesti paiknes 119. positsioonil. Vaatamata vastaste favoriidikoormale asus Eesti kohtumist kiirelt juhtima tänu Siim Lutsu väravale. Teisel poolajal sahistasid Kalevipojad vastaste võrku veelgi ning resultatiivsed olid Konstantin Vassiljev ja Sergei Zenjov.

Kohtumist vilistas toona maailma parimate kohtunike hulka kuulunud Mark Clattenburg.

Mängu esimene poolaeg algab esmaspäeval, 4. mail kell 20.00. Teisele poolajale saab kaasa elada alates kella 21.15-st. Kohtumine jõuab vaatajateni koostöös ERR-iga.