16

11.2018

00:59

Koondis tunnistas võõrsil Ungari paremust

Eesti koondis jäi Budapesti Groupama Arenal toimunud UEFA Rahvuste liiga mängus 0:2 alla Ungarile.

Eestil avanes kohtumise alguses suurepärane võimalus, kui Konstantin Vassiljevi nurgalöögi suunas peaga värava poole Madis Vihmann, aga kodumeeskonna väravasuul seisnud Dénes Dibusz tegi suurepärase tõrje. Hoopis Ungari nõelas meid oma nurgalöögist mõned minutid hiljem, kui oma esimese koondisevärava lõi Willi Orban.

Kodumeeskonna teise värava eest hoolitses 69. minutil Ádám Szalai. Väravaid saab vaadata ERRi spordiportaalist. Mängu protokolli leiab SIIT.

Tänases teises meie alagrupimängus alistas Kreeka koduväljakul 1:0 Soome, kuid sellest tulemusest piisas põhjanaabritele alagrupivõiduks. Soomlased on kogunud 12 punkti, kreeklased üheksa, kuid omavaheliste mängude väravate vahe räägib Soome kasuks. Ungari on seitsme punktiga kolmas ja Eesti ühe punktiga neljas, mis tähendab langemist aste madalamale ehk D-liigasse.

Alagrupi viimane mänguvoor toimub sel pühapäeval, 18. novembril. Eesti vastaseks on võõrsil Kreeka, kellega läheme kell 21.45 algavas matšis vastamisi Ateena Olümpiastaadionil. Mängust teeb otseülekande ETV2, mis algab kell 21.30.