22

01.2018

13:46

Naiste koondislased välismaal: Kirkopile kaotus

Pärast pikemat pausi jätkati mängudega Malta naiste kõrgliigas. Kuus esimest naiskonda heitlevad medalite ja kolm alumist liigasse püsimajäämise nimel.

Aasta esimeses kohtumises pidi tabeli ülemises pooles asuv Liis Pello ja Liivi Sõrmuse koduklubi Kirkop United vastu võtma kaotuse. Koduväljakul alistuti Mgarr Unitedile 0:3. Kohtumise esimene värav sündis 39. minutil ning teisel poolajal kindlustas Mgarr oma seisu veel kahe väravaga. Pello viibis väljakul terve mängu, Sõrmus jälgis kohtumist pingilt ning peab debüüti uue koduklubi eest veel ootama. Mgarr asub tabelis 19 punktiga kolmandal kohal, Kirkop jääb nendest kaheksa punkti kaugusele ja hoiab viiendat kohta.

Järgmisena ootab Kirkopi ees samuti raske kohtumine, kui 24. jaanuaril minnakse vastamisi tabeliliidri Birkirkaraga.

Getter Laari koduklubi FC Metz mängis ennast Prantsusmaa naiste karikavõistlustel 1/16-finaali, kui madalama liiga naiskond Saint Nabord alistati kindlalt 8:0. Järgmises ringis minnakse vastamisi Paris PUC naiskonnaga. Mäng peetakse 28. jaanuaril.