12

01.2018

13:05

Neidude U18 koondis koguneb ühistreeninguks

22. jaanuaril toimub EJLi jalgpallihallis aasta esimene treeningkogunemine tüdrukute U18 koondise kandidaatidele.

Lisaks toimub treening ka veebruari alguses ning märtsis ootab mängijaid ees lühike treeninglaager.

Peatreener Richard Barnwell kutsus kogunemisele 32 mängijat. Abitreenerina on koondise juures ametis Kaire Palmaru. Vigastuse tõttu ei saa treeningust osa võtta Katariina Järve (Nõmme Kalju FC) ja Cristina Kivisik (Nõmme Kalju, laenul Kuusalu Kalevist).

Treeningule teenisid kutse:

Väravavahid
Anastasija Zabello (01.02.2001) – Kohtla-Järve JK Järve (laenul Tallinna FC Levadiast)
Laura Pau (02.01.2001) – Tartu JK Tammeka
Darja Somova (05.05.2001) –  FCI Tallinn (laenul TJK Legionist)

Kaitsjad
Säde Järvekülg (27.10.2000) – Saku Sporting
Luisa Klaar (25.06.2001) – Tallinna FC Flora
Terke Kram (01.08.2001) – Tallinna FC Flora
Kristiina Mihhailova (11.05.2000) – Saku Sporting
Jaanika Piibar (26.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Marie Saar (25.04.2001) – Pärnu JK (laenul JK Vändra Vaprusest)
Anabell Sarv (03.09.2001) – FCI Tallinn (laenul JK Puumast)
Carmen Tiivel (20.10.2001) – Tallinna FC Flora
Daisy Toim (08.07.2001) – Tartu JK Tammeka
Egle Tohver (08.06.2000) – FC Elva
Katariina Vardja (27.09.2000) – Saku Sporting
Kreete Õun (25.05.2001) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad
Annika Arrak (22.07.2001) – Tartu JK Tammeka
Annika Eek (11.07.2000) – FC Elva
Elizabeth Elštein (03.09.2001) – Nõmme Kalju FC
Emily Guitor (29.04.2000) – Tartu JK Tammeka
Viktoria Guselnikova (23.05.2001) – Tartu SK 10 Premium
Kristiina Heinvars (11.03.2001) – Nõmme Kalju FC
Daniela Jesin (02.03.2001) – FC Elva
Kätlin Karjus (29.11.2000) – FC Elva
Gabriela Kaskmaa (08.04.2001) – Tallinna FC Flora
Inga Kaup (07.12.2001) – Tallinna FC Ajax (laenul JK Tallinna Kalevist)
Carmen Kärg (08.02.2000) – JK Tallinna Kalev
Paula Maria Mengel (12.04.2001) – Saku Sporting
Rebecca Pärtel (29.08.2000) – Tallinna FC Levadia
Killu Raja (30.06.2000) – Tallinna FC Levadia (laenul Nõmme Kalju FC-st)
Kerlin Rassadkin (11.10.2000) – Tallinna FC Flora
Diana Soop (26.03.2000) – FC Elva
Liisa Usta (11.12.2001) – Pärnu JK

* Klubid märgitud eelmise aasta seisuga

Pildil: Anastasija Zabello esindamas U17 koondist EM-valikturniiri kohtumises
Foto: Jana Pipar/EJL


Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla