13

03.2018

11:43

Sel nädalal kogunevad U15 koondise kandidaadid

Täna kogunevad Tallinnas EJLi jalgpallihallis U15 koondise kandidaadid. Kogunemine toimub täna kahes grupis, kui jalgpallihallis toimub üks treening algusega kell 11.30 ja teine kell 14.30.


Lisaks kogunevad noortekoondiste kandidaadid neljapäeval Tartus, kui treenitakse Sepa Jalgpallikeskuses.

U15 treeneritetiimi moodustavad tänavu peatreenerid Jan Harend ja Ludvig Tasane, abitreenerid Ilja Monakov ja Joonas Ljaš ja väravavahtide treenerid Mattias Traublum ning Andrus Lukjanov. Füsioterapeudiks on Martin Kiho.

Kogunemistest ei saa osa võtta Robin Kane, Hugo Tristan Tammik, Aksel Tingas, Jan Oskar Kallas ega Sander Liir.

U15 koondise kandidaadid Tallinnas (13.03 kell 11.30):
Väravavahid
Adrian Mõttus (20.06.2004) – FC Kose
Kermo Uusleer (16.08.2004) – Paide Linnameeskond
Dmitri Pjatajev (29.01.2004) – Tallinna FC Levadia

Kaitsjad
Carl Kontkar (06.07.2004) – Harju JK
Mark Antonio Havier (23.08.2004) – JK Loo
Oscar Ollik (03.04.2004) – MRJK
Georg Pank (01.03.2004) – Tabasalu JK
Karl Orren (04.12.2004) – Tallinna FC Flora
Oliver Niit (03.06.2004) – Tallinna FC Flora
Aleksander Filatov (01.05.2004) – Tallinna JK Legion

Poolkaitsjad ja ründajad
Remo Nakström (13.04.2004) – Harju JK
Artur Sakarias (22.07.2004) – Harju JK
Karel Eerme (22.04.2004) – Harju JK
Rudolf Trööp (03.03.2004) – JK Loo
Daniil Golovatš (09.03.2004) – Maardu Linnameeskond
Fjodor Melehhov (15.03.2004) – MRJK
Lauri Suup (11.02.2004) – Nõmme Kalju FC
Markus Sukles (16.03.2004) – Tallinna FC Flora
Georg Vende (03.02.2004) – Tallinna FC Flora
Ats Soosalu (12.02.2004) – Tallinna FC Levadia
Igor Sokolov (20.04.2004) – Tallinna FC Levadia
Markus Riisenberg (15.07.2004) – Tallinna JK Kalev
Ramon Smirnov (25.08.2004) – Tallinna JK Kalev
Mark Mälksoo (07.04.2004) – Tallinna JK Kalev

U15 koondise kandidaadid Tallinnas (13.03 kell 14.30):
Väravavahid
Oskar Hendrikson (19.09.2004) – Tallinna FC Levadia
Romet Mathias Kivestu (05.08.2004) – Tallinna JK Kalev

Kaitsjad
Rinno Saviir (12.082.004) – FC Nõmme United
Jens Erik Nielsen (24.02.2004) – Harju JK
Alex Verhogljad (12.07.2004) – Infonet JK
Mattias Roop (07.12.2004) – Rakvere JK Tarvas
Oliver Kuusma (02.05.2004) – Raplamaa JK
Markus Vetto (30.03.2004) – Tabasalu JK
Mark Metsa (31.03.2004) – Tallinna FC Flora
Oliver-Aleksander Otti (14.05.2004) – Tallinna FC Flora
Markus Aldoja (30.04.2004) – Tallinna FC Flora
Gregor Gritsenko (13.05.2004) – Tallinna FC Flora

Poolkaitsjad ja ründajad
Andro Suuster (21.06.2004) – FC Hiiumaa
Kermo Platov (26.02.2004) – FC Hiiumaa
Dmitri Danilin (04.05.2004) – Infonet JK
Daniil Ablajev (13.01.2004) – Infonet JK
Mark Salnikov (31.03.2004) – Infonet JK
Vadim Beketov (16.10.2004) – Infonet JK
Arseni Terletski (20.09.2004) – Nõmme Kalju FC
Sander Part (17.11.2004) – Rakvere JK Tarvas
Raigo Saarmets (02.09.2004) – Rakvere JK Tarvas
Siim Leier (24.04.2004) – Raplamaa JK
Mihhail Orlov (15.06.2004) – Sillamäe Kalev JK
Mart Joosep Mürk (29.09.2004) – Tallinna FC Flora
Dmitri Konjahhin (11.02.2004) – Viru Star FC

U15 koondise kandidaadid Tartus (15.03 kell 13):
Väravavahid
Kaspar Maanus Maamets (18.04.2004) – Pärnu JK
Joosep Tammann (14.04.2004) – Pärnu JK Vaprus
Tannar Maasing (25.01.2004) – Tartu FC Santos
Kaupo Kruusmäe (12.01.2004) – Viljandi JK Tulevik

Kaitsjad
Simon Usar (04.11.2004) – Paide Linnameeskond
Jaagup Raudmäe (19.01.2004) – Tartu FC Santos
Gregor Jüriado (11.10.2004) – Tartu FC Santos
Mattias Erik Tiik (25.05.2004) – Tartu JK Tammeka
Georg Voldemar Järve (13.04.2004) – Tartu JK Tammeka
Andreas Artma (28.12.2004) – Pärnu JK Poseidon
Marius Vister (17.04.2004) – Tõrva JK
Romet Liidemaa (04.02.2004) – Tartu FC Santos

Poolkaitsjad ja ründajad
Erik Käsper (07.04.2004) – FC Elva
Andri Roose (21.02.2004) – FC Helios
Kris Õmblus (26.04.2004) – FC Helios
Gern-Kristofer Petin (08.05.2004) – FC Helios
Marten Luik (07.12.2004) – FC Helios Võru
Georg Lani (02.04.2004) – Jõgeva SK Noorus 96
Sten-Erik Tamme (15.01.2004) – Paide Linnameeskond
Kennert Rannama (10.06.2004) – Pärnu JK Poseidon
Kristofer Robin Grün (04.05.2004) – Pärnu JK Poseidon
Trevor Reimets (10.09.2004) – Pärnu JK Vaprus
Rocco Vergadoro (16.02.2004) – Pärnu JK Vaprus
Sven Illak (09.03.2004) – Pärnu JK Vaprus
Romet Lepiku (25.10.2004) – Pärnu JK Vaprus
Mihkel Penu (16.04.2004) – Tartu FC Santos
Marko Mägi (22.09.2004) – Tartu FC Santos
Kevin Burov (27.04.2004) – Tartu JK Tammeka
Kener-Mairon Krull (24.08.2004) – Tartu JK Tammeka
Edvin Tapfer (13.06.2004) – Tõrva JK
Stuart Serednitskiy (13.04.2004) – Narva JK Trans
Deniss Sokkojev (02.02.2004) – Narva JK Trans
Kristjan Mäestu (01.02.2004) – Tartu FC Santos

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla