20

06.2018

20:35

U17 II koondis alistas Leedu

Eesti U17 II koondis osaleb turniiril Lätis Staiceles, kus avamängus alistati Leedu noortekoondis tulemusega 2:0.

Tänases kohtumises lõi Eesti mõlemad väravad teisel poolajal Leonid Arhipov. Esimene tabamus sündis kohtumise 37. minutil (ühe mängu pikkuseks 70 minutit) ning teise lõi Arhipov leedukate võrku 60. minutil.

„Kuigi meie meeskond ei ole väga kaua koos olnud, siis võib öelda, et nad tegid täna väljakul neid asju, mille kallal jõudsime tööd teha ning millest rääkisime. Esimesed 20 minutit oli vaja veidi rütm üles leida, sest puuted ja söödud olid ebatäpsed. Aga lõpuks töötati ennast mängu sisse, võideldi hästi ning võib öelda, et lõpuks võideti teenitult,“ ütles noortekoondise peatreener Lars Hopp (pildil).

Turniiril osalevad mängijad sünniaastatega 2002-2003. Tegu pole ametlike maavõistlustega.

Eesti U17 II koondise tänane koosseis: Martin Tilk, Robin Tukia, Denni Grintšenko, Rando Kolatsk, Kristjan Stüff, Arthur Jeršov (65. Alan Nahk), Vitali Klimov, Murad Velijev, Ivan Timofejev (60. Mark Petrov), Jaagup Luts (65. Andres Järve), Leonid Arhipov.
Vahetuses: Ronald Juksar, Aleks Polkopa, Märten Subka, Martin Jaagumets.
Peatreener: Lars Hopp, abitreener: Vladimir Voskoboinikov, väravavahtide treener: Rait Oja, füsioterapeut: Sten Ütsmüts.