21

06.2018

22:01

U17 II koondis sai turniiril Lätis teise võidu

Eesti U17 II koondis osaleb turniiril Lätis Staiceles, kus on kahe mänguga teenitud maksimaalsed kuus punkti. Täna alistati Läti I tulemusega 2:1.

Eesti asus mängu juhtima 19. minutil, kui täpne oli Jaagup Luts. Teise poolaja alguses, 38. minutil (mängu pikkuseks on 70 minutit) kahekordistas Eesti eduseisu teiseks poolajaks vahetusest mängu sekkunud Ivan Timofejev. Läti lõi küll 50. minutil ühe värava tagasi, kuid enamaks polnud lõunanaabrid võimelised.

Turniiril osalevad mängijad sünniaastatega 2002-2003. Tegu pole ametlike maavõistlustega.

Eesti U17 II koondise tänane koosseis: Martin Tilk, Robin Tukia (36. Denni Grintšenko), Märten Subka, Aleks Polopka, Martin Jaagumets (36. Kristjan Stüff), Vitali Klimov (36. Arthur Jeršov), Alan Nahk, Murad Velijev (36. Ivan Timofejev), Mark Petrov, Andres Järve, Jaagup Luts (36. Leonid Arhipov).
Vahetuses: Ronald Juksar, Rando Kolatsk.
Peatreener: Lars Hopp, abitreener: Vladimir Voskoboinikov, väravavahtide treener: Rait Oja, füsioterapeut: Sten Ütsmüts.