02

09.2017

17:09

Väravaterohke 2. poolaja toel alistas Tallinna Kalevi meeskond U18 koondise

Eesti U18 koondis võõrustas täna treeningkohtumises JK Tallinna Kalevi meeskond. Mängu võitis Esiliigas palliv Kalev, kes oli noortekoondisest parem tulemusega 5:1.

Avapoolajal löödi vaid üks värav, kui 9. minutil avas skoori Tauno Mõttus.

56. minutil kahekordistas Kalev oma eduseisu, kui omavärava lõi Uku Kõrre. Kolm minutit hiljem oli taas täpne Mõttus.

Eesti jõudis vastasest kahe värava kaugusele, kui omavärava lõi Kalevi mängija Ranon Kriisa. 79. minutil läks Esiliiga meeskond mängu juhtima 4:1, kui täpne oli Takunj aMatsonaga ning mängu viimane värav sündis taas omaväravast, kui 84. minuti värav kanti Gleb Pevtsovi nimele.

Treeningmäng TNTK staadionil 2. septembril
kell 13:00 Eesti U18 koondis - JK Tallinna Kalev 1:5 (0:1)

Väravad: 67. ov. Ranon Kriisa - 9., 59. Tauno Mõttus, 56. ov. Uku Kõrre, 79. Takunja Matsonaga, 84. ov. Gleb Pevtsov
Hoiatus: 39. Markus Meresma

Eesti U18: 1-Martin Kella (46. 22-Andreas Kallaste), 2-Martin Eensalu (56. 13-Daaniel Maanas), 3-Markus Allast (56. 16-Mikk Kruusalu), 4-Kaspar Laur (46. 14-Siim Aer), 5-Uku Kõrre (56. 15-Sander Künnapuu), 6-Gleb Pevtsov, 7-Mihkel Järviste (56. 21-Jevgeni Demidov), 8-Markus Meresma (56. 17-Rait Õlge), 9-Joonas Soomre (56. 19-Taavi Cristopher Tuisk), 10-Nikita Komissarov (56. 18-Mathias Ranna), 11-Artjom Ostrovski.
Varus ka:  12-Kristen Lapa, 20-Otto Robert Lipp.

JK Tallinna Kalev: 1-Karl Andre Vallner, 23-Kaspar Tilga, 13-Ranon Kriisa, 25-Alex Sander Sepp, 16-Hans Kristjan Hansberg (75. 6-Kirill Dmitrijev), 10-Innar Paal, 24-Tauno Mõttus, 17-Samuel Vard (63. 14-Kiur Mägiste), 9-Silver Alex Kelder (63. 20-Reinhard Reimaa), 19-Takunya Matsonaga, 5-Juhan Jograf Siim (75. 8-Julius Hiie).