07

10.2017

17:52

U17 tüdrukute koondis lõpetas koduse Euroopa meistrivõistluste valikturniiri 0:4 kaotusega Türgile.

Eesti tüdrukud jäid juba 7. minutil Dilan Yesim Taskini väravast kaotusseisu, kuid suutsid seejärel mängus püsida ja pakkuda korralikku võitlust. Murrang toimus alles teise poolaja lõpus, kui 65. minutil oli täpne Benan Altintas, 67. minutil realiseeris penalti Elif Keskin ning kolmandal lisaminutil lõi Altintas oma teise tabamuse.

Teises meie alagrupi mängus alistas Holland täna Kadrioru staadionil Tšehhi Vabariigi tulemusega 3:0. Täiseduga lõpetas valikgrupi Holland, kellele järgnesid 6 punkti kogunud Tšehhi, 3 punkti teeninud Türgi ja punktita jäänud Eesti.

„Turniiri kokkuvõttes tuleb öelda, et kuigi teadsime, et vastased on meist tugevamad, siis löödi meile liiga palju väravaid. Oli liiga palju selliseid olukordi, kus oleksime saanud ise väravaid ära hoida,“ lausus U17 koondise peatreener Kaidi Jekimova.