05

09.2019

17:11

Rannajalgpallikoondis alustas Superfinaali võiduga!

Eesti rannajalgpallikoondis alistas Portugalis Euroliiga superfinaali avamängus Aserbaidžaani lisaajal 4:3.

Eesti kangelaseks tõusis Sander Lepik, kes viis eestlased teise kolmandiku alguses 1:0 juhtima, viigistas otsustaval kolmandikul seisu 2:2-le ja vastutas Eesti võiduvärava eest lisaaja viimasel minutil. Väga olulise värava lõi Rasmus Munskind, kes pärast 2:3 kaotusseisu jäämist lõi 3:3 viigivärava normaalaja eelviimasel minutil.

Homme mängib koondis Eesti aja järgi kell 12.15 Tšehhiga ja laupäeval kell 12.15 lõpeb alagrupifaas matšiga Rumeenia vastu. Kohamängud toimuvad pühapäeval. B-divisjoni võitja pääseb järgmiseks hooajaks A-divisjoni. Finaalis lähevad vastamisi mõlemad alagrupivõitjad. Samuti mängitakse sama printsiibi alusel välja teised kohad.