16

09.2018

17:11

Rannajalgpallikoondis jäi 2:3 alla Lätile

Sportland Pärnu RannaAreenile peetud maavõistluses tunnistas Eesti rannajalgpallikoondis täna Läti 2:3 paremust.

Lätlased asusid mängu 8. minutil Agnis Pupolosi tabamusest juhtima ning avakolmandik lõppeski lõunanaabrite üheväravalises eduseisus.

Eesti suutis teise kolmanda neljandal minutil Erol Kigaste väravast viigistada, kuid viigiseis püsis tablool vaid mõned sekundid, sest Renars Pastarsil oli vastus olemas. Teine periood lõppes samuti Läti üheväravalises eduseisus.

Viimase kolmandiku esimesel minutil läksid lätlased mängu Sergejs Vasiljevsi väravast 3:1 juhtima. Kuigi pool minutit enne normaalaja lõppu tõi Ervin Stüfi värav Eesti vastasest vaid ühe värava kaugusele, siis enamaks väljakuperemehed täna võimelised polnud.