29

07.2021

17:57

Rannajalgpallikoondis tuli kaotusseisust välja ja alistas Tšehhi

Meeste rannajalgpallikoondis sai Euroliiga B-divisjoni turniiril teise järjestikuse võidu, kui Tšehhi alistati 5:3.

Eesti jaoks algas kohtumine keeruliselt, kui tšehhidel õnnestus esialgu tänu Filip Vyhnali ja Lukas Trampota väravatele 2:0 juhtima minna. Vyhnal saatis esmalt liivapõrkega palli karistuslöögist väravasse. Teise värava puhul lahendas Tšehhi osavalt rünnaku, kui Daniel Valeš suunas väravavahi visatud palli peaga Trampotale, kes lahendas olukorra osavalt ühe puutega. Esimese kolmandiku lõpus õnnestus Eestil siiski kaotusseisu vähendada, kui Edwin Stüf jäi vastaste värava ees valveta ja realiseeris venna Ervin Stüfi hea söödu.

Teisel kolmandikul suutis Eesti juba kaotusseisu ümber pöörata, kui kõigepealt saatis Tšehhi palli enda väravasse ja vähem kui minut hiljem leidis Kristian Marmor kauni käärlöögiga üles vastaste väravavahi seljataguse.

Kohe viimase kolmandiku lahtilöögist sai jala valgeks Ervin Stüf. Seejärel suutis Tšehhi käärlöögiga vähendada kaotusseisu üheväravaliseks. Viimane sõna jäi siiski eestlastele, kui suurepärase löögiga vormistas lõppseisu väravavaht Rauno Rahnik.

Eesti jätkab turniiril täiseduga, sest esimeses kohtumises mängiti Rumeenia üle tulemusega 8:3. Homme kell 12.00 ootab ees viimane alagrupimäng, kui vastamisi minnakse Norraga. Mängu vahendab otseülekandes Soccernet.ee.

Eesti – Tšehhi kohtumine on järelvaadatav Soccernet.ee lehelt.