20

02.2019

13:54

EJLi akadeemia mängijad võitsid treeningkohtumise

Sel nädalal kogunesid U15 koondisekandidaadid, kes pidasid treeningkohtumise EJLi akadeemia (U16 vanuseklass) võistkonnaga. Kohtumise võitsid kindlalt akadeemia pallurid 9:1.

U15 koondise kandidaadid läksid mängu omaväravast 20. minutil juhtima ning avapoolaeg kaotati kõigest 1:2. Akadeemia väravate eest hoolitses avapoolajal Nikita Kondratski 35. ja 40. minutil.

Sama mees viis 55. ja 63. minuti väravatest akadeemia ette 4:1. Seejärel oli pidurdamatus hoos vahetusest sekkunud Romet Kaupmees, kes lõi 11 minuti jooksul viis väravat (68., 70., 76., 77. ja 78. minut).

Akadeemia noored peavad sel nädalal veel ühe treeningkohtumise, kui reedel mängitakse EJLi jalgpallihallis kell 14 Eesti U17 II koondisega.

Eesti U15 kandidaadid - EJLi akadeemia treeningmäng (19.02 kell 14.20):
U15: 1-Gregor Pürg, 2-Romet Ronk, 3-Mihhail Kolobov, 4-Aleksandr Alteberg, 5-Robert Hütti, 6-Markus-Erik Põldar, 7-Dimitri Jepihhin, 8-Ken-Tristan Jõelaid, 9-Andre Balda, 10-Matvei Borodin, 11-Karl Oskar Nurk.
Vahetuses: 12-Sten Maripuu, 14-Hans Oliver Vuks, 15-Tristan Vendelin, 16-Karel Mustmaa, 17-Kermo Koppel, 18-Art Albert Anepaio.
Peatreener: Ludvig Tasane, abitreener: Joonas Ljaš, väravavahtide treener: Mairon Pihor, füsioterapeut: Sten Ütsmüts

Akadeemia: 1-Romet Mathias Kivestu, 2-Jevgeni Radionov, 3-Siim Leier, 4-Oliver-Aleksander Otti, 5-Georg Pank, 6-Ramon Smirnov, 7-Daniil Golovatš, 8-Fjodor Melehhov, 9-Nikita Kondratski, 10-Mark Terehhov, 20-Aleksander Filatov.
Vahetuses: 13-Egert Pootsik, 14-Oliver Niit, 15-Hugo Palutaja, 16-Kristofer Robin Grün, 17-Markus Riisenberg, 18-Markus Vetto, 19-Romet Kaupmees.
Peatreener: Marko Pärnpuu, treener: Marko Lelov, väravavahtide treener: Oliver Ani, kehalise ettevalmistuse treener: Andrei Veis, füsioterapeut: Sten Ütsmüts

Kohtunik: Luisa Klaar
Abikohtunikud: Rait Silberg, Erki Proos