28

05.2018

09:46

Homme koguneb Balti turniiriks valmistuv U19 koondis

Teisipäeval koguneb Eesti U19 koondis, kes valmistub Leedus toimuvaks Balti turniiriks. U19 koondise Balti turniir toimub tänavu nelja meeskonna osavõtul, kui Balti riikidega võtab mõõtu Soome.


Eesti läheb turniiri avamatšis 6. juunil vastamisi Lätiga Šiauliai linnastaadionil, päev hiljem on samal väljakul meie vastaseks Soome. Pärast puhkepäeva kohtub Eesti 9. juunil Leeduga Panevežyses.

Laagrist ei saa osa võtta ründaja Alex Matthias Tamm.

U19 koondiste Balti turniiri ajakava:
6. juuni kell 13 Eesti – Läti, Šiauliai linnastaadion
6. juuni kell 17 Leedu – Soome, Panevežyse linnastaadion
7. juuni kell 13 Soome – Eesti, Šiauliai linnastaadion
7. juuni kell 17 Leedu – Läti, Panevežyse linnastaadion
9. juuni kell 11 Eesti – Leedu, Panevežyse linnastaadion
9. juuni kell 11 Läti – Soome, Šiauliai linnastaadion

Eesti U19 koondis:

Väravavahid
Kaarel Rumberg (02.05.2000) – JK Tabasalu (laenul Paide Linnameeskonnast)
Andreas Kallaste (29.06.2000) – Pärnu JK Vaprus (laenul Vändra JK Vaprusest)
Kristen Lapa (11.02.2000) – Tallinna FC Flora

Kaitsjad
Mairo Miil (15.02.2000) – FC Kuressaare
Kaspar Laur (08.04.2000) – JK Tallinna Kalev (laenul Paide Linnameeskonnast)
Gleb Pevtsov (23.10.2000) – Kohtla-Järve JK Järve
Markus Allast (05.09.2000) – Paide Linnameeskond (laenul Reimi JK-st)
Uku Kõrre (19.04.2000) – Pärnu JK Vaprus
Karl-Erik Pukk (13.06.2001) – Tallinna FC Flora
Markus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora
Daaniel Maanas (05.01.2000) – Tartu JK Tammeka
Gustav-Hendrik Seeder (29.11.2000) – Viljandi JK Tulevik

Poolkaitsjad ja ründajad
Rasmus Saar (02.03.2000) – FC Kuressaare (laenul FC Florast)
Oliver Rass (25.05.2000) – FC Kuressaare (laenul FC Florast)
Raivo Saar (11.07.2000) – Kohtla-Järve JK Järve
Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA)
Mattias Männilaan (08.09.2001) – Tallinna FC Flora
Nikita Komissarov (25.04.2000) – Tallinna FC Flora
Joonas Soomre (17.05.2000) – Tallinna FC Flora
Artjom Ostrovski (24.05.2000) – Tallinna FCI Levadia
Mihkel Järviste (28.05.2000) – Tartu JK Tammeka
Markus Soomets (02.03.2000) – U.C Sampdoria (ITA)

Peatreener: Argo Arbeiter
Abitreener: Alo Bärengrub
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Füsioterapeudid: Martin Seeman, Kristjan Mardo
Videoanalüütik: Karl Taul
Mänedžer: Raily Anter

Foto: Catherine Kõrtsmik/EJL

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla