14

02.2018

18:31

U19 koondis alistas treeningmängus U18 koondise

Täna kohtusid EJLi jalgpallihallis treeningmängus kaks noortekoondist, kui vastamisi läksid U18 – U19 vanuseklassi noormehed. Kohtumise võitis U19 koondis tulemusega 3:1.

Mängu läksid juhtima nooremad, U18 koondise mängijad, kui omavärava lõi Gleb Pevtsov. Poolajavileks oli seis 1:1 viigis, kui 38. minutil suutis Mihkel Järviste viigistada.

Järviste viis 60. minutil U19 koondise 2:1 juhtima ning mängu viimaseks jäänud tabamus kirjutati Mattias Männilaani nimele kohtumise 71. minutil. Kuigi Arseni Kovaltšukil avanes võimalus U18 koondis tuua kõigest värava kaugusele, ei suutnud ta minut hiljem realiseerida penaltit.

Eesti U18: Matheas Madik (46. Armands Aparins, 63. Carl Kaiser Kiidjärv), Steven Salmistu (46. Arseni Kovaltšuk), Kristjan Pelt (46. Rocco Mõtt), Maksim Tšerezov (46. Robin Limberg), Daniil Mandrikov (46. Ott-Kaarel Vään), Dominic Laaneots (46. Mallor Pihu), Georg-Marten Meumers (46. Armin Loorits), Daniel Tuhkanen, Daniel Fedotov (46. Martin Uusla), Henri Välja (32. Robi Saarma, 64. Artjom Jermatšenko), Anton Krutogolov (46. Ralf Friedemann
Vahetuses: Mikk Raid
Peatreener: Indrek Koser, abitreener: Andres Koogas, väravavahtide treener: Andrus Lukjanov, füsioterapeut: Raiko Karpov

Eesti U19: Andreas Kallaste (46. Kaarel Rumberg), Mairo Miil (46. Martin Eensalu), Gleb Pevtsov (46. Markus Allast), Kaspar Laur (46. Markkus Seppik), Karl-Erik Pukk (46. Rico Reinoja), Joel Kokla, Mihkel Järviste, Mattias Männilaan, Joonas Soomre, Oliver Rass, Artjom Ostrovski (46. Raivo Saar)
Vahetuses: Kristen Lapa
Treener: Alo Bärengrub, väravavahtide treener: Aiko Orgla, füsioterapeut: Martin Seeman

Kohtunik: Tanel Üprus
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Karolin Kaivoja