05

09.2018

20:19

U19 koondis võõrustab neljapäeval Valgevenet

Sel nädalal kogunes U19 koondis, kes kohtub neljapäeval ja laupäeval Valgevenega.


Esimene kohtumine leiab aset homme, 6. septembril kell 17.30 ning kaks päeva hiljem, 8. septembril kõlab avavile kell 13. Mõlemad maavõistlused peetakse EJLi TNTK staadionil.

Pääsmed on saadaval kohapeal (sularahas) 3 euroga. LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi esitamisel ning 2012. aastal ja hiljem sündinutele sissepääs tasuta.

Eesti U19 koondise aasta kulmineerub oktoobris Eestis toimuva valikturniiriga, kus meie vastasteks on Soome, Taani ja Itaalia.

Eesti U19 koondis:

Väravavahid
Kaarel Rumberg (02.05.2000) – Paide Linnameeskond
Kristen Lapa (11.02.2000) – Tallinna FC Flora
Andreas Kallaste (29.06.2000) – Viljandi JK Tulevik (laenul Vändra JK Vaprusest)

Kaitsjad
Mairo Miil (15.02.2000) – FC Kuressaare
Kaspar Laur (08.04.2000) – JK Tallinna Kalev (laenul Paide Linnameeskonnast)
Markus Allast (05.09.2000) – JK Tallinna Kalev (laenul Reimi JK-st)
Gleb Pevtsov (23.10.2000) – Kohtla-Järve JK Järve
Maksim Tšerezov (26.03.2001) – Narva JK Trans
Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond
Uku Kõrre (19.04.2000) – Pärnu JK Vaprus
Markkus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora
Daaniel Maanas (05.01.2000) – Tartu JK Tammeka
Gustav-Hendrik Seeder (29.11.2000) – Viljandi JK Tulevik

Poolkaitsjad ja ründajad
Rasmus Saar (02.03.2000) – FC Kuressaare (laenul Tallinna FC Florast)
Oliver Rass (25.05.2000) – FC Kuressaare (laenul Tallinna FC Florast)
Raimond Eino (15.02.2000) – FC Nõmme United (laenul Saku Sportingust)
Alex Matthias Tamm (24.07.2001) – Nõmme Kalju FC
Kristofer Piht (24.04.2001) – Paide Linnameeskond
Henri Välja (04.11.2001) – Paide Linnameeskond
Mark Anders Lepik (10.09.2000) – Tallinna FC Flora
Mattias Männilaan (08.09.2001) – Tallinna FC Flora
Nikita Komissarov (25.04.2000) – Tallinna FC Flora
Artur Šarnin (19.07.2000) – Tallinna JK Legion
Mihkel Järviste (28.05.2000) – Tartu JK Tammeka
Markus Soomets (02.03.2000) – U.C Sampdoria (ITA)

Peatreener: Argo Arbeiter
Abitreener: Alo Bärengrub
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Füsioterapeut: Martin Seeman, Kristjan Mardo
Mänedžer: Raily Anter

Foto: Brit Maria Tael/EJL

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla