14

10.2019

20:51

VIDEO | U19 koondis kaotas Venemaale

Eesti U19 koondis võõrustas Sportland Arenal Venemaa koondist. Kui laupäevane avavaatuses osutas Eesti head vastupanu, kuigi mäng lõppes idanaabrite 3:0 võiduga, siis täna olid külalised kindlalt paremad, kui võitsid avapoolaja 5:0 ja kogu kohtumise 6:0.

Vastased asusid kiirelt 2:0 juhtima, kui viiendal minutil avas skoori Maksim Petrov ja kaks minutit hiljem oli täpne Edgar Sevikyan.

Külalised suurendasid oma eduseisu 19. minutil, kui vasakult äärelt tulnud tsenderduse suunas kahevõitluse võitnud Maksim Kutovoi. Kümme minutit hiljem oli tablool Venemaa neljaväravaline eduseis, kui vastased mängisid nurgalöögist madala palli trahvikasti ning Vladislav Mikushin lõi palli väravasse. 37. minutil õnnestus Maksim Kutovoil Eesti eksimuse tõttu Venemaa juba 5:0 juhtima viia.

Teisel poolajal lõi Venemaa ühe värava, kui 72. minutil oli taas täpne Petrov. Korra tabasid veel külalised meie väravaposti, kui kauglöök võttis tugeva rikošeti, kuid rohkem väravaid idanaabrid teisel poolajal ei löönud.

Teadsime, mis vastane teeb. Esimese mängu järel nad ei muutnud oma mängu oluliselt. Meil oli konkreetne plaan, aga kahjuks ei saanud me selle täitmisega hakkama," rääkis noortekoondise peatreener Indrek Koser vahetult pärast kohtumise lõppu otseülekandes Soccernet.ee vahendusel.