29

06.2019

08:37

Täna algab Lõuna-Eestis U17 Balti turniir

Eesti võõrustab tänasest 2. juulini toimuvat U17 vanuseklassi noormeeste Balti turniiri. Lõuna-Eestis mängitavast turniirist võtab osa neli noortekoondist.


Eesti kohtub täna turniiri avamängus kell 13.00 Tartu Tamme staadionil Soomega ning Läti – Leedu panevad Võru linnastaadionil palli mängu kell 17.00. Eesti kohtumistest näitab otsepilti Soccernet.ee.

Turniiri passid on müügil Piletilevis. Ühe passi hind on 5 eurot. LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi esitamisel ning 2013. aastal ja hiljem sündinutele on sissepääs tasuta. Üksikmängude piletid on hinnaga 3 eurot müügil kohapeal.

Ajakava:
29. juuni 13.00 Eesti – Soome, Tartu Tamme staadion
29. juuni 17.00 Läti – Leedu, Võru linnastaadion
30. juuni 13.00 Leedu – Eesti, Tartu Tamme staadion
30. juuni 17.00 Soome – Läti, Võru linnastaadion
2. juuli 13.00 Eesti – Läti, Võru linnastaadion
2. juuli 13.00 Leedu – Soome, Tartu Tamme staadion

Eesti U17 koondis:

Väravavahid 
1  Georg Mattias Lagus (03.03.2003) – FC Nõmme United 
12  Maico Rimmel (23.09.2003) – JK Tallinna Kalev (laenul Spartast)
22  Miikael Johann Raassalu (21.03.2003) – Viimsi MRJK

Kaitsjad
5  Miikal Roos (09.07.2003) – Tartu FC Santos
21  Aleksandr Nikolajev (23.06.2003) – Tallinna JK Legion
4  Rasmus Kallas (18.11.2003) – Paide Linnameeskond
2  Erko Jonne Tõugjas (05.07.2003) – FC Nõmme United
3  Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tallinna FC Flora
15  Sander Alex Liit (11.04.2003) – FC Nõmme United
13  Martin Vetkal (21.02.2004) – JK Tallinna Kalev
14  Daniil Sõtsugov (15.01.2003) – JK Tallinna Kalev

Poolkaitsjad ja ründajad 
23  Henri Leoke (30.12.2003) – FC Nõmme United
17  Rocco Robert Shein (14.07.2003) – Tallinna FC Flora
8  Andrei Smirnov (28.06.2003) – Tallinna JK Legion
11  Danil Kuraksin (04.04.2003) – Tallinna FC Flora
18  Tristan Toomas Teeväli (19.05.2003) – JK Tallinna Kalev
6  Karl Gustav Kokka (18.02.2003) – FC Nõmme United
10  Nikita Ivanov (16.08.2003) – Tallinna JK Legion
7  Daniil Tarassenkov (25.02.2003) – Tallinna JK Legion
16  Taaniel Usta (17.02.2003) – KTP (FIN)
9  Aleksandr Šapovalov (28.03.2003) – Tallinna FC Flora
20  Sten Jakob Viidas (24.02.2003) – JK Tabasalu
19  Richard Tohver (15.02.2003) – Kohtla-Järve JK Järve

Peatreener: Norbert Hurt
Abitreenerid: Mikhail Artyukhov, Andres Oper
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füüsilise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann
Spordipsühholoogia konsultant: Laur Nurkse
Füsioterapeut: Margus Parts
Mänedžer: Even Laanemaa

Soome U17 koondis:

Väravavahid
1  Hemmo Riihimäki (03.06.2003) - KuPS
12  Eetu Huuhtanen (31.01.2003) - Ilves

Kaitsjad
2  Kalle Wallius (02.01.2003) - HJK
3  Elias Salminen (10.04.2003) - KuPS
4  Tapio Torpo (08.03.2003) - FC Lahti
5  Noa Lehtonen (26.08.2003) - KPV
16  Joose Mäkinen (11.02.2003) - FC Jazz
17  Nestori Kekonen (02.02.2003) - OLS
21  Otto Kemppainen (27.10.2003) - RoPS
22  Tegra Mukuna (16.06.2003) - FC Inter

Poolkaitsjad
6  Niklas Leinonen (14.02.2003) - KTP
7  Riku-Veli Niska (06.01.2003) - RoPS
8  Lasse Ikonen (19.01.2003) - OLS
11  Marius Könkkölä (30.10.2003) - HJK
13  Otso Koskinen (01.01.2003) - FC Honka
14  Emmanuel Patut (19.06.2003) - JJK
18  Maxim Stjopin (08.04.2003) - Ilves
19  Linus Rönnberg (13.01.2003) - FC Inter

Ründajad
9  Kasper Paananen (16.03.2003) - OLS
10  Leo Walta (24.06.2003) - HJK
15  Casper Terho (24.06.2003) - HJK
20  Onnipekka Pajula (23.06.2003) – TPS

Peatreener: Erkka V. Lehtola
Treener: Teemu Eskola
Väravavahtide treener, delegatsiooni juht: Eemeli Reponen
Videoanalüütik: Juho Suuperko
Füsioterapeut: Niklas Virtanen
Varustaja: Jaakko Tawast 
Treener: Joni Kallioinen

Läti U17 koondis:

Väravavahid
12  Klāvs Aleksandrs Bluķis (24.12.2003) – FK Liepāja 
1  Kristers Kļava (25.03.2003) – FS Metta 
23  Eduards Šipicins (31.01.2003) – Rīgas Futbola Skola

Kaitsjad
20  Maksims Rodčenko (19.05.2003) – BFC Daugavpils 
2  Rihards Bečers (09.09.2003) – JFC Jelgava 
5  Ričards Dāvids Ceds (06.02.2003) – FK Liepāja 
3  Kārlis Pikšens (01.04.2003) – FK Liepāja 
4  Kārlis Vilnis (03.07.2003) – FS Metta 
13  Jegors Novikovs (09.02.2003) – FS Metta 
22  Ņikita Šarigins (02.09.2003) – Riga FC

Poolkaitsjad
8  Niklāvs Konrāds Skrinda (19.05.2003) – BFC Daugavpils 
21  Oļģerts Raščevskis (18.02.2003) – BFC Daugavpils 
16  Maksims Jurkovļaņecs (03.08.2003) – Dinamo Rīga 
14  Alekss Kaikins (20.04.2003) – FS Metta 
10  Kristofers Rēķis (21.01.2003) – FS Metta 
11  Rolands Bočs (03.07.2003) – AFA Olaine 
19  Deņiss Rogovs (11.02.2003) – Rīgas Futbola Skola 
7  Daniels Mīļais (14.11.2003) – FK Tukums 2000 
15  Kristers Penkevics (28.01.2003) – FK Tukums 2000 
24  Iļja Leščovs (30.04.2003) – BFC Daugavpils

Ründajad
9  Kristiāns Kaušelis (14.03.2003) – BFC Daugavpils 
17  Artjoms Puzirevskis (11.01.2003) – FS Metta 
18  Artūrs Ostapenko (28.08.2003) – Rīgas Futbola Skola

Peatreener: Aleksandrs Basovs
Treener: Andrejs Gluščuks
Väravavahtide treener: Aleksandrs Proskurņins 
Kehalise ettevalmistuse treener: Māris Smirnovs 
Arst: Anatolijs Makejevs 
Füsioterapeut: Sergejs Pečņikovs 
Mänedžer: Aivars Vaivods

Leedu U17 koondis:

Väravavahid
1  Dominykas Valeckas (04.08.2003) – FK Vilnius
12  Geraldas Širvinskas (17.01.2003) – FA Žalgirietis

Kaitsjad
4  Tim Burkert (06.07.2003) – Sportfreunde FC (GER)
16  Matijus Remeikis (28.03.2003) – Panevėžio SG
18  Artemijus Tutyškinas (08.08.2003) – FCB Escola (POL)
14  Motiejus Slivka (14.02.2003) – Panevėžio SG
17  Vakaris Skibiniauskas (29.05.2003) – Panevėžio SG
21  Aleks Okolovič (14.01.2003) – FA Žalgirietis

Poolkaitsjad
5  Grantas Jaseliūnas (07.01.2003) – SG-FA Šiauliai
6  Eimantas Dzinga (03.02.2003) – Panevėžio SG
7  Saulius Vikertas (10.02.2003) – Marijampolės City
20  Ervinas Vilkaitis (24.04.2003) – FA Žalgirietis
11  Deividas Dovydaitis (26.01.2003) – SG-FA Šiauliai
23  Vaidas Magdušauskas (02.12.2003) – FK Banga
19  Motiejus Burba (10.08.2003) – Sevenoaks FC (ENG)
8  Titas Buzas (14.06.2004) – OS Belenenses (POR)
10  Kristupas Keršys (06.09.2003) – Slovan (SVK)
15  Arnas Spyčius (15.01.2003) – FA Žalgirietis

Ründajad
13  Nedas Jurgis Šimkutis (02.10.2003) – FM Klaipėda
9  Gustas Jarusevičius (23.05.2003) – FK Žalgiris

Peatreener: Audrius Statkevičius
Treener: Mantas Babianskas
Väravavahtide treener: Algirdas Surgautas
Kehalise ettevalmistuse treener: Šarūnas Bičiušas
Analüütik: Rokas Pranaitis
Arst: Gvidas Kaziūnas
Mänedžer: Aleksandras Jefišovas

Foto: Gertrud Alatare/Jalgpall.ee

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla