16

05.2017

17:23

U17 II koondis koguneb kuu lõpus

Eesti U17 II koondis koguneb kuu lõpus, kui reedel, 26. mail toimub kell 16 EJLi TNTK väljakul treening.

Meeskond koguneb kaks tundi varem EJLi jalgpallihallis, misjärel toimub jalgpalliliidu ruumes koosolek.

Noortekoondise peatreener Norbert Hurt (pildil) kutsus kogunemisele 24 mängijat.

U17 II koondis:

Väravavahid
Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka
Artur Lõhmus (20.06.2001) – Tartu FC Helios

Kaitsjad
Georg Grahv (17.10.2001) – Pärnu JK Vaprus
Kevin Helin (06.01.2001) – Pärnu JK Vaprus
Markus Mäekivi (12.03.2001) – Tallinna FC Levadia
Armin Loorits (14.08.2001) – FC Nõmme United
Mallor Pihu (12.04.2001) – Tartu FC Santos
Sven Reintak (20.04.2001) – Tallinna FC Flora
Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)

Poolkaitsjad ja ründajad
Paul-Kevin Chan (10.07.2001) – FC Nõmme United
Joonas Koff (27.01.2001) – Tallinna FC Flora
Georg-Eric Kurus (03.06.2001) – Tallinna FC Levadia
Frank Kenneth Liblikmann (12.08.2001) – Nõmme Kalju FC
Enrice Lumiste (19.07.2001) – Tallinna FC Levadia
Joonas Luts (12.01.2001) – Tartu FC Santos
Georg-Marten Meumers (03.01.2001) – Viimsi JK
Rocco Mõtt (24.04.2001) – Pärnu JK Vaprus
Robi Saarma (20.05.2001) – FC Nõmme United
Jaagup Savisaar (03.08.2001) – Tartu FC Santos
Alex Matthias Tamm (24.07.2001) – Nõmme Kalju FC
Risto Tepper (13.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Clen-Raith Uibo (06.05.2001) – Pärnu JK Vaprus
Ott-Kaarel Vään (18.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Herman Õunas (30.06.2001) – Tallinna FC Levadia

Peatreener: Norbert Hurt
Abitreener: Sander Post
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füsioterapeut: Martin Kiho
Mänedžer: Ljubov Lobõševa

Foto: Lembit Peegel

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn