19

02.2019

10:21

U17 koondis kohtub täna Hollandi noortega

Eesti U17 koondis viibib Hollandis, kus täna kohtutakse treeningmängus Hollandi U17 II koondisega.


Hollandi meeskonna ridadesse kuulub noormängijaid Hollandi tippklubidest, teiste seas hetkel kõrgliiga esineliku AZ Alkmaari ja Feyenoordi noorteakadeemiatest. Meeskonnas pallib ka Karol Metsa koduklubi NAC Breda akadeemia pallur Tika de Jonge.

Matš toimub täna Hollandi Jalgpalli Liidu treeningkompleksis Zeistis Eesti aja järgi kell 14.00. Mänguajaks on 2x40 minutit, mängitakse edasi-tagasi vahetustega.

Hollandi U17 II koondis:

Jurre van Aken (23.03.2003) - AZ
Loek Postma (05.03.2003) - AZ
Max Christoffer (13.08.2003) - Feyenoord
Salah Oulad M'Hand (20.08.2003) - Feyenoord
Ezra van der Helden (24.11.2003) - De Graafschap
Jalmy Kroesen (27.03.2003) - Sc Heerenveen
Tika de Jonge (11.03.2003) - NAC Breda
Mohamed Nassoh (26.01.2003) - PSV
Ar'jany Martha (04.09.2003) - Sparta Rotterdam
Azedine Annamousi (02.01.2003) - Sparta Rotterdam
Roland Okpu (23.06.2003) - Sparta Rotterdam
Jaden Kelvin Moore (16.04.2003) - FC Twente
Achraf Boumenjal (20.02.2003) - FC Utrecht
Stan Wassenaar (22.12.2003) - FC Utrecht
Jordi Altena (04.12.2003) - Vitesse
Jorn Smits (06.01.2003) - Vitesse
Maxwell van Dijk (27.12.2003) - PEC Zwolle

Peatreener: Mischa Visser
Abitreener: Bert Konterman
Väravavahtide treener: Sierd van der Berg
Füsioterapeut: Ruben Herssevoort
Arst: Tijmen van Assen
Mänedžer: Pascal Jannink


Eesti U17 koondis:

Väravavahid
Georg Mattias Lagus (03.03.2003) – FC Nõmme United
Kaur Kivila (22.11.2003) – Tartu FC Santos

Kaitsjad
Martin Vetkal (21.02.2004) – JK Tallinna Kalev
Tristan Toomas Teeväli (19.05.2003) – JK Tallinna Kalev
Daniil Sõtsugov (15.01.2003) – JK Tallinna Kalev
Rasmus Kallas (18.11.2003) – Paide Linnameeskond
Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tallinna FC Flora
Aleksandr Nikolajev (23.06.2003) – Tallinna JK Legion
Sander Alex Liit (11.04.2003) – FC Nõmme United

Poolkaitsjad ja ründajad
Rocco Robert Shein (14.07.2003) – Tallinna FC Flora
Andrei Smirnov (28.06.2003) – Tallinna JK Legion
Daniil Kuraksin (04.04.2003) – Tallinna FC Flora
Karl Gustav Kokka (18.02.2003) – FC Nõmme United
Henri Leoke (30.12.2003) – FC Nõmme United
Nikita Ivanov (16.08.2003) – Tallinna JK Legion
Daniil Tarassenkov (25.02.2003) – Tallinna JK Legion
Andreas Kiivit (05.07.2003) – FC Elva
Oliver Jürgens (10.05.2003) – FC Nõmme United

Peatreener: Norbert Hurt
Abitreener: Mikhail Artyukhov, Andres Oper
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füüsilise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann
Spordipsühholoogia konsultant: Laur Nurkse
Füsioterapeut: Margus Parts
Mänedžer: Even Laanemaa

Foto: Jana Pipar/EJL

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla