29

03.2018

10:48

U17 koondis valmistub UEFA Sõprusturniiriks

Eesti U17 koondis sõidab aprilli alguses Leetu, kus toimub nelja noortekoondise osavõtul UEFA Sõprusturniir.


Turniiril osalevad Islandi, Leedu, Eesti ja Bulgaaria noortekoondised. Eesti kohtub esmalt 3. aprillil Islandiga, seejärel 5. aprillil Bulgaaria ning kaks päeva hiljem minnakse vastamisi võõrusjatega.

Täna kell 11.30 koguneb A. Le Coq Arenal Eesti U17 II koondis, kelle seast valitakse välja mängijad, kes jätkavad ettevalmistust turniiriks Eesti U17 koondise ridades, kes valmistub turniiriks treeningutega 30. ja 31. aprillil ning võtab 1. aprillil ette teekonna Klaipeda suunas.

Eesti U17 koondise kohtumised UEFA Sõprusturniiril:
3. aprill kell 15 Island – Eesti
5. aprill kell 15 Bulgaaria – Eesti
7. aprill kell 15 Eesti – Leedu 

Eesti U17 II koondis:
Väravavahid
Martin Tilk (06.01.2002) – Raplamaa JK
Artur Karjagin (11.01.2002) – Tartu FC Helios

Kaitsjad
Ronald Matvienko (01.10.2002) – JK Tallinna Kalev
Karl Lani (06.03.2002) – Jõgeva SK Noorus-96
Denni Grintšenko (10.05.2002) – Maardu Linnameeskond (laenul FC Levadiast)
Kristjan Viira (10.11.2002) – JK Tabasalu
Nikita Ustritski (07.02.2002) – Tallinna FC Flora
Raiko Randlahe (04.01.2002) – Tartu JK Tammeka
Tanel Tammik (14.06.2002) – Tartu JK Tammeka
Markus Kont (19.09.2002) – Viimsi JK II

Poolkaitsjad ja ründajad
Mark Petrov (03.04.2002) – JK Tallinna Kalev
Murad Velijev (27.03.2002) – JK Tallinna Kalev
Jaagup Luts (20.03.2002) – Paide Linnameeskond
Kevor Palumets (21.11.2002) – JK Tabasalu
Aleksander Iljin (05.09.2002) – Tallinna FC Flora (laenul Merkuur-Juuniorist)
Ramai Šarejev (27.05.2002) – Tallinna FC Levadia
Nikita Dronov (25.04.2002) – Maardu Linnameeskond (laenul FC Levadiast)
Carl Robert Mägimets (10.02.2002) – Tartu JK Tammeka
Ivan Timofejev (16.06.2002) – Tallinna FC Flora (laenul TJK Legionist)
Deivid Andreas (06.01.2002) – СF Reus Deportiu (ESP)
Daniel Erik Kiuru (17.11.2002) – Tartu FC Santos

Eesti U17 koondis:
Väravavahid
Karl Jakob Hein (13.04.2002) – FC Nõmme United

Kaitsjad
Erik Kruglov (09.02.2002) – Kohtla-Järve JK Järve
Kristjan Stüff (01.07.2002) – Tabasalu JK
Karlis Karro (03.06.2002) – Tartu FC Helios
Alfred Tammiksaar (09.11.2002) – Tartu JK Tammeka
Ats Toomsalu (17.08.2002) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad
Karl Tammeorg (27.03.2002) – FC Elva
Lars-Indrek Aigro (30.08.2002) – FC Nõmme United
Nikita Mihhailov (20.06.2002) – JK Narva Trans
Daniel Aganitš (08.03.2002) – Jõgeva SK Noorus-96
Daniel Žukov (27.05.2002) – Maardu LM
Kristo Hussar (28.06.2002) – Tabasalu JK
Arthur Jeršov (18.06.2002) – Tallinna FC Flora
Filipp Drabinko (07.05.2002) – Tallinna FC Flora
Patrick Genro Veelma (15.04.2002) – Tartu JK Tammeka

Peatreener: Lars Hopp
Abitreener: Vladimir Voskoboinikov
Väravavahtide treener: Rait Oja
Arst: Lisbett Harak
Füsioterapeut: Sten Ütsmüts
Mänedžer: Ljubov Lobõševa

Pildil väravavaht Karl Jakob Hein
Foto: Jana Pipar/EJL

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla