24

04.2019

19:03

VIDEO ja GALERII | U17 koondis oli kindlalt üle Fääri saartest

Eesti U17 on võimsalt alustanud kodus UEFA Sõprusturniiri. Pärast avapäeva 7:0 võitu Liechtensteini üle alistati täna Fääri saarte eakaaslased 5:0

Eesti läks mängu juhtima 13. minutil, kui Sten Jakob Viidas lõi palli karistusala joonelt täpselt nurka. Eesti otsustas mängu saatuse avapoolaja lõpus, kui esmalt oli 39. minutil täpne Taaniel Usta ja 40. minutil lõi ilusa kauglöögi vastase väravavõrku Martin Vetkal.

Teisel poolajal oli Eesti täpne kahel korral, kui 65. minutil lõi Usta oma päeva teise tabamuse, kui pärast eksitud penaltit oli sama mängija tagasi põrkunud palli esimesena löömas. Kolm minutit hiljem vormistas lõppskoori 5:0 Andrei Smirnov.

Tänases päeva esimeses kohtumises alistas Leedu Liechtensteini esimese poolaja väravatest 3:0. Kahe vooru järel on nii Eestil kui ka Leedul kirjas kuus punkti, Fääri saartel ja Liechtensteinil on veel punktiarve avamata.

Reedel, 26. aprillil toimub turniiri viimane mängupäev, kui Liechtenstein kohtub kell 11.00 Fääri saartega ja Eesti kell 13.00 Leeduga. Mõlemad mängud toimuvad Sportland Arenal.

Sissepääs pealtvaatajate jaoks on tasuta. Turniiri toimumist toetab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. Eesti kohtumisi näitab otsepildis Soccernet.ee.

Fotod: Jana Pipar/EJL