14

08.2017

23:09

U16 koondis jäi Põhja-Iirimaale alla 1:3

Eesti U16 koondis jäi täna võõrsil toimunud maavõistluses 1:3 alla Põhja-Iirimaale.

Väljakuperemehed võitsid Micheal Gylnni üheksanda minuti väravast avapoolaja 1:0. Teise poolaja alguses, 42. minutil suutis Eesti mänguseisu viigistada, kui täpne oli kõigest 14-aastane Aleksandr Šapovalov.

Põhja-Iirimaa lõi seejärel aga kaks väravat lühikese aja jooksul, kui 54. ja 56. minutil otsustasid mängu saatuse Peter McKiernani ja Eoin Teggerti tabamused.

Kaks meeskonda lähevad taas vastamisi kolmapäeval. Kui tänane maavõistlus toimus Comber Recreation F.C. kodustaadionil Parkway, siis kolmapäeval, 16. augustil meie aja järgi kell 17 kohtutakse Knockbreda FC võistkonna staadionil Breda Park.

Jalgpallilit avaldab mängu protokolli esimesel võimalusel. Sellega saab pärast avaldamist tutvuda siin.