22

08.2017

17:14

U16 koondis pidas maavõistlusmänge Põhja-Iirimaaga

Poiste U16 koondis kohtus möödunud nädalal võõrsil kahel korral Põhja-Iirimaa koondisega ning pidi mõlemal juhul tunnistama vastaste paremust.

Esimene mäng peeti FC Comber Recreationi kodustaadionil 14. augustil ning seal suutis Põhja-Iirimaa võtta 3:1 võidu. Võõrustajad asusuid kohtumist juhtima üheksandal minutil ning nende 1:0 eduseisul lõppes ka esimene poolaeg. Teise kolmveerandtunni alguses suutis Aleksandr Šapovalov tabloole tuua viiginumbrid. Põhja-Iirimaa vastas sellele aga kiirelt kahe väravaga ning 56. minutiks oli lõppseis vormistatud tänu Peter McKiernani ja Eoin Teggerti tabamustele. Mängu protokoll on nähtav siin.

Kaks päeva hiljem, 16. augustil olid samad võistkonnad vastamisi ning mängu stsenaarium kulges sarnaselt esimesele kohtumisele. Põhja-Iirimaa haaras juhtohjad 27. minutil, kui täpne oli George Tipton. Eesti jõudis enda väravani 58. minutil, kui taas oli täpne Šapovalov. Sel korral anti võit käest ära lõpu eel, kui võõrustajatel lasti kolme minuti sees lüüa kolm väravat. Jala said valgeks McKiernan, Chris McKee ja Jack Scott ning lõppseis jäi 4:1. Kohtumise protokolli näeb siin.