20

01.2020

13:42

Eesti naiste koondise kandidaadid kogunesid nädalavahetusel Tallinnasse laagrisse ja pidasid treeningmängu PK-35 Vantaaga. Kohtumise võitsid 2:0 soomlannad.

EJLi jalgpallihallis toimunud mängus haaras PK-35 liidriohjad 18. minutil, kui kasutati ära eestlannade söödueksimus ja skoori tegi Wilma Forsblom. Külaliste teine värav sündis 34. minutil. Esmase ürituse Eesti väravasuul seisnud Karina Kork küll tõrjus, kuid tagasi põrkunud pallini jõudis kõige kiiremini Oona Sevenius ja lükkas palli probleemideta võrku.

Teisel poolajal olid head võimalused ka Eestil, kui vastaste karistusalas pääses löögile Katrin Loo, kuid selle päästis hea tõrjega PK-35 väravavaht. Lisaks sai peaga löögile Mari Liis Lillemäe, kelle üritus klaariti väravajoonelt.

Märtsis peab naiste koondis kaks maavõistlust võõrsil, kui 6. märtsil minnakse vastamisi Walesiga ja 9. märtsil kohtutakse Fääri saartega. EM-valiksari jätkub koondise jaoks 10. aprillil, kui külla sõidetakse Sloveeniale.

Eesti koondise koosseis: 12-Karina Kork (74. 22-Katriin Saulus), 20-Ketlin Saar (80. 17-Liisa Merisalu), 5-Siret Räämet (80. 2-Ariina Mürkhain), 10-Berle Brant (74. 16-Rahel Repkin), 6-Kristiina Tullus (46. 11-Grete Daut), 21-Tuuli Tasa (74. 13-Marie Heleen Lisette Kikkas), 7-Katrin Loo (80. 8-Kaire Palmaru), 14-Mari Liis Lillemäe (80. 4-Saskia Sonnberg), 3-Ave-Lii Laas (46. 9-Renate-Ly Mehevets), 19-Getter Saar (46. 18-Kreete Õun), 15-Maarja Saulep (46. 23-Emma Treiberg)

Vahetuses veel: 1-Getriin Strigin

PK-35 Vantaa koosseis: 1-Velma Oikarinen, 4-Filippa Kilponen, 5-Eerika Appelqvist, 7-Siiri Koivula (21. 6-Emmi Mäensivu, 38. 17-Saga Hakonen), 10-Wilma Forsblom, 11-Oona Sevenius, 13-Sanna Saarinen, 14-Elina Salmi, 15-Karoliina Autio, 26-Roosa Toivanen, 28-Roosa Bröijer

Vahetuses veel: 30-Sanni Solehmainen