21

05.2018

17:07

Naiste koondislased välismaal: Aarna värav võitu ei toonud

Soome naiste kõrgliigas lõi Signy Aarna teist mängu järjest värava, kuid tema ja Pille Raadiku koduklubi Åland United pidi leppima viigiga.

Åland läks võõrsil vastamisi PK-35 Vantaaga ning suutis tänu Aarna 40. minuti väravale ka kohtumist juhtima minna. Tundus, et eestlannade klubi jaoks tüürib mäng ka võidusadamasse, kuid PK-35 jõudis viigiväravani mängu kolmandal lisaminutil ning selle seisuga kohtumine ka lõppes. Nii Aarna kui Raadik said kirja täismängu.

Tabelis asub Åland kaheksa vooru järel neljandal kohal, PK-35 asub vahetult nende ees, edestades Ålandit ühe punktiga. Tabeliliidriks on 21 punktiga HJK.

Inna Zlidnis ja Ferencvaros pidid mõnevõrra üllatuslikult Ungari meistrivõistluste finaalseeria esimeses kohtumises tunnistama MTK paremust. Ferencvarose jaoks algas mäng hästi, kui koduväljakul mindi kolmandal minutil juhtima. See seis püsis kuni teise poolaja esimeste minutiteni, kui MTK suutis viigistada. Kohtumise lõppfaasi mängis tugevamalt samuti MTK, kes viimastel minutitel suurendas oma eduseisu, võites kohtumise lõpuks 3:1. Zlindis tegi kaasa terve mängu. Finaalseeria mängitakse kahe võiduni. Korduskohtumine peetakse 24. mail.