12.2018

14:59

Naiste koondislased välismaal: Tammik tõi kübaratrikiga Napolile võidu

Enne pühadepausi käisid Eesti naiste koondislased oma koduklubide eest väljakul Itaalias ja Küprosel.

Napoli läks Serie C kohtumises vastamisi Ludos Palermo naiskonnaga. Skoori avas viiendal minutil Lisette Tammik (pildil) ning avapoolaja lõpuks oli Napoli edu 2:0, kui Tammik oli taas resultatiivne. Teise poolaja alguses suutis Ludos küll kaotusseisu vähendada, kuid mõned minutid hiljem vormistas Tammik oma kübaratriki ja viis Napoli 3:1 juhtima. Kohtumise lõppskoor vormistati lisaminutitel, kui Ludos sai kirja oma teise värava. Tammik ja Eneli Kutter said Napoli eest kirja täismängu, Kristina Bannikova vahetati pingile 85. minutil ning Vlada Kubassova minut hiljem.

Oma grupis hoiab Napoli 24 punktiga esikohta. Lähim jälitaja, Salento jääb maha kahe punktiga ning kolmandal kohal olev Grifone Gialloverde on kolme punkti kaugusel.

Küprose kõrgliigas jätkas võidukalt Somatio Barcelona FA, kui koduväljakul alistati 5:0 AMOK Chirisomilla naiskond. Tiina Trutsi alustas kohtumist algkoosseisus ja vahetati pingile vaheajal. Barcelona jätkab 12 vooru järel tabelis liidrina, kui kogutud on 32 punkti. Teisel kohal olev Apolloni Limassol kaotab ühe ning kolmandat kohta hoidev Ammochostou kahe punktiga.