19

03.2018

18:48

Naiste koondislased välismaal: võidud Zlidnisele ja Laarile

Koondise kaitsja Inna Zlidnise (pildil) koduklubi Ferencvaros teenis Ungari kõrgliiga põhiturniiri viimases kohtumises võidu ning liigub hooaja teisele poolele vastu kindla liidrina.

Põhiturniiri viimases mängus mindi vastamisi Astra naiskonnaga. Vaheajapausile mindi Ferencvarosi 1:0 eduseisul, kui värav löödi avapoolaja viimasel minutil. Oma teise tabamuse sai Ferencvaros kirja 75. minutil ning lõppseis vormistati neli minutit enne normaalaja lõppu. Zlidnis alustas kohtumist põhikoosseisus ning vahetati pingile 76. minutil. Hooaja esimese faasi lõpetuseks kogus Ferencvaros 38 punkti, edestades sellega hetkel teist kohta 13 punktiga.

Järgmisena ootab Ferencvarost ees hooaja teine pool, kus omavahel kohtuvad vaid esineliku naiskonnad.

Väravavaht Getter Laar ja FC Metz said Prantsusmaa esiliigas kirja järjekordse võidu, kui koduväljakul alistati 3:1 Saint Malo naiskond. Vastased asusid kohtumist küll juhtima, kuid esmalt suutis Metz tänu penaltile seisu viigistada ning seejärel veel kaks väravat lisada, võttes võidu. Laar kaitses Metzi väravat terve kohtumise vältel. Kokku on hetkel liidrikohal paiknev Metz kogunud 40 punkti, edestades teisel kohal paiknevat Stade de Reimsi naiskonda kuue punktiga. Ühtlasi on Metzil võrreldes lähikonkurentidega üks kohtumine vähem peetud.