24

09.2018

16:32

Naiste koondislased välismaal: Zlidnis oli lähirivaali vastu resultatiivne

Eesti koondise kaitsja Inna Zlidnis (pildil) sai Ungari kõrgliigas kirja oma hooaja esimese värava ja aitas Ferencvarosel alistada lähim jälitaja MTK.

Tabelis täiseduga jätkav Ferencvaros läks võõrsil vastamisi teisel kohal oleva MTK-ga. Kohtumise avapoolaeg lõppes väravateta, kuid 66. minutil asus kodunaiskond mängu juhtima. Zlidnise värav vaid kolm minutit hiljem tõi tabloole viigiseisu. Viimane sõna jäi Ferencvarosele, kui 82. minutil vormistati 2:1 võit. Ferencvaros on nüüd viie vooruga kogunud 15 punkti, MTK jääb kuue punkti kaugusele.

Napoli Femminile teenis Itaalia Serie C karikasarjas teise võidu, alistades derbimängus 2:0 Vapa Virtus naiskonna. Kohtumise avapoolaeg lõppes väravateta, kuid kohe teise kolmveerandtunni alguses avas Napoli Femminile skoori tänu Milena De Paula väravale. Naiskonna eduseis suurenes 65. minutil, kui Virtus sai kirja omavärava. Täismängu said kirja Lisette Tammik ja Kristina Bannikova. Vlada Kubassova kuulus samuti naiskonna algkoosseisu, kuid teenis 73. minutil punase kaardi. Eneli Kutter sekkus mängu vahetusest 51. minutil. Mõlemad naiskonnad lõpetasid mängu kümnekesi, sest lisaks Kubassovale sai 86. minutil punase kaardi vastaste mängija. Lisaks näitas kohtunik mängus viit kollast kaarti.

Tiina Trutsi ja Küprose klubi Somatio Barcelona alustasid kodust liigahooaega ülikindla võiduga, kui võõrsil alistati 20:0 Champions Ypsona naiskond. Trutsi tegi kaasa terve kohtumise. Sel nädalal ootab Barcelonat ees korduskohtumine Meistrite liiga 32 parema naiskonna seas, kui neljapäeval, 26. septembril minnakse võõrsil vastamisi Glasgow Cityga (Šotimaa). Avamängus pidi Barcelona tunnistama 0:2 kaotust.

Soome kõrgliigas said valusa kaotuse Pille Raadik, Signy Aarna ja nende koduklubi Åland United, kui võõrsil jäädi 0:1 alla PK-35 Vantaale. Mängu ainuke värav sündis 69. minutil. Nii Raadik kui ka Aarna tegid kaasa terve kohtumise. Võiduga tõusis PK-35 tabelis Ålandist mööda. Eestlannade koduklubi asub 43 punktiga kolmandal kohal, PK-35 edestab neid kahe punktiga ja tabeli tipus on 47 punktiga HJK. Hooaja lõpuni on jäänud veel kaks vooru.