16

07.2017

10:12

Neidude U17 ja U19 koondised võõrustavad Balti turniiri

19.-21. juulini peetakse Tallinnas tüdrukute U17 ja U19 koondiste Balti turniiri. Eesti kohtub avapäeval Lätiga ning 21. juulil on vastaseks Leedu.

Nüüdseks on selgunud ka mõlema koondise koosseisud. U19 nimekirja kuulub 20 mängijat.

U19 koondis:

Väravavahid
22 – Tatjana Lebedeva (06.07.2000) – Tallinna FC Flora (laenul Tallinna FC Ajaxist)
12 - Reti Talts (07.05.2000) – Suure-Jaani United
1 - Emma Treiberg (19.11.2000) – JK Tallinna Kalev

Kaitsjad
18 - Sabina Ahmedova (24.04.1999) – JK Tallinna Kalev (laenul Tallinna FC Ajaxist)
5 - Carmen Kaidi Jõeleht (28.07.1999) – Tallinna FC Flora
8 - Liis Karlson (09.02.1999) – Tallinna FC Flora
17 - Nora Anete Müller (22.08.2000) – Tallinna FC Flora
3 - Siret Räämet (31.12.1999) – Tallinna FC Flora
2 - Criselle Tennosaar (30.05.1999) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad
4 - Grete Daut (04.01.2000) – Saku Sporting
15 - Astrid Erik (17.01.2000) – Põlva FC Lootos (laenul Võru FC Heliosest)
21 - Kertu Kleinson (03.11.1999) – Tartu JK Tammeka
20 - Ariina Mürkhain (22.06.1999) – Tallinna FC Flora (laenul Tallinna FC Ajaxist)
11 - Eliisabet Pedak (24.04.2000) – Saku Sporting
16 - Alina Terebunskaja (11.01.1999) – Tallinna FC Levadia
23 - Laada Tereštšenkova (05.06.1999) – Pärnu JK

Ründajad
9 - Hanna-Lisa Kuslap (23.06.1999) – Saku Sporting
14 - Mari Liis Lillemäe (01.09.2000) – Tallinna FC Flora (laenul Suure-Jaani Unitedist)
10 - Getter Saar (09.11.1999) – Tallinna FC Flora
7 - Ave-Lii Laas (12.02.1999) – Põlva FC Lootos

Peatreener: Richard Barnwell
Abitreener: Kaire Palmaru
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Füüsilise ettevalmistuse treener: Eneli Kutter
Füsioterapeut: Daria Narõškina

U19 turniiri ajakava:

19. juuli
kell 15:00 Eesti – Läti (Maarjamäe staadion)

21. juuli
kell 15:00 Leedu – Eesti (Maarjamäe staadion)

U17 koosseisus on 19 mängijat.

U17 koondis:

Väravavahid
12 - Sascya Assak (02.08.2001) – FC Elva
1 - Katriin Saulus (05.07.2003) – Saku Sporting
22 - Anastasia Zabello (01.02.2001) – Kohtla-Järve JK Järve (laenul Tallinna FC Levadiast)

Kaitsjad
3 - Eva-Maria Niit (05.02.2002) – Tartu JK Tammeka
2 - Alika Malešina (12.08.2001) – Pärnu JK (laenul Puuma JK-st)
16 - Riin Satsi (16.11.2001) - Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
23 - Evelyn Šilina (05.04.2001) – Pärnu JK (laenul KSK Štrommist)
14 - Kreete Õun (25.05.2001) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad
4 - Anette Laureen Linnuste (19.02.2002) – Põltsamaa SK Motiiv
5 - Paula Maria Mengel (12.04.2001) – Saku Sporting
7 - Karolina Perv (03.07.2001) – JK Tallinna Kalev
8 - Triin Satsi (16.11.2001) - Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
6 - Christina Vink (20.08.2002) – FC Elva

Ründajad
11 - Annabel Jäär (03.04.2001) – Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
10 - Chrystal King (30.07.2001) – Põltsamaa SK Motiiv
19 - Linette Listmann (18.09.2001) – Saku Sporting
9 - Liisa Merisalu (15.01.2002) – Palloseura NUPS
17 - Kadri Reinik (19.09.2002) - Pärnu JK
18 - Hanna Rästa (01.11.2002) – Põlva FC Lootos (laenul Võru FC Heliosest)

Peatreener: Kaidi Jekimova
Abitreener: Kristiina Möller
Väravavahtide treener: Ats Kutter
Füüsilise ettevalmistuse treener: Eneli Kutter
Füsioterapeut: Marilin Tukia

U17 turniiri ajakava:

19. juuli
kell 12:00 Eesti – Läti (TNTK staadion)

21. juuli
kell 12:00 Leedu – Eesti (TNTK staadion)

Pildil U19 koondis maikuus toimunud UEFA sõprusturniiril

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn