13

09.2017

15:31

Neidude U17 ja U19 koondistele toimub treeningkogunemine

15.-17. septembrini kogunevad nii tüdrukute U17 kui ka U19 koondised treeninglaagrisse ning peavad omavahel ka treeningkohtumise.

Mõlemad koondised tulevad eraldi kokku reedel, 15. septembril ning kahel päeval peetakse treeninguid. Pühapäeval, 10. septembril peetakse omavahel Tallinnas TNTK staadionil treeningmäng. Kohtumine algab kell 10:30. Seejärel külastatakse ühiselt ka A. Le Coq Arenal toimuvat naiste A-koondise mängu Helsingi JK-ga.

U19 koondise kogunemisele on kutsutud:

Väravavahid
Tatjana Lebedeva (06.07.2000) – Tallinna FC Flora (laenul Tallinna FC Ajaxist)
Reti Talts (07.05.2000) – Suure-Jaani United
Emma Treiberg (19.11.2000) – JK Tallinna Kalev

Kaitsjad
Sabina Ahmedova (24.04.1999) – JK Tallinna Kalev (laenul Tallinna FC Ajaxist)
Carmen Kaidi Jõeleht (28.07.1999) – Tallinna FC Flora
Liis Karlson (09.02.1999) – Tallinna FC Flora
Mariana Kees (22.06.2000) – Pärnu JK (laenul Põltsamaa SK Motiivist)
Nora Anete Müller (22.08.2000) – Tallinna FC Flora
Wanda Prost (29.04.2000) – Tallinna FC Flora
Criselle Tennosaar (30.05.1999) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad
Grete Daut (04.01.2000) – Saku Sporting
Alina Terebunskaja (11.01.1999) – Tallinna FC Levadia
Lija Kondik (30.10.2000) – Tallinna FC Ajax
Eliisabet Pedak (24.04.2000) – Saku Sporting
Getter Saar (09.11.1999) – Tallinna FC Flora
Laada Tereštšenkova (05.06.1999) – Pärnu JK
Samantha Aleksandra Žurkin (04.01.2000) – Tallinna FC Ajax
Hanna-Lisa Kuslap (23.06.1999) – Saku Sporting
Ave-Lii Laas (12.02.1999) – Põlva FC Lootos
Renate-Ly Mehevets (02.03.1999) – Tartu JK Tammeka
Anete Treier (16.10.2000) – Tartu JK Tammeka

U17 kogunemisele on kutsutud:

Väravavahid:
Sascya Assak (02.08.2001) – FC Elva
Jana Tugo (31.07.2002) – Tabasalu JK
Anastasia Zabello (01.02.2001) – Kohtla-Järve JK Järve (laenul Tallinna FC Levadiast)

Kaitsjad:
Eva-Maria Niit (05.02.2002) – Tartu JK Tammeka
Alika Malešina (12.08.2001) – Pärnu JK (laenul Puuma JK-st)
Riin Satsi (16.11.2001) - Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
Kreete Õun (25.05.2001) – Tartu JK Tammeka
Marie Saar (25.04.2001) – JK Vändra Vaprus
Carmen Tiivel (20.10.2001) – Tallinna FC Flora

Poolkaitsjad ja ründajad:
Anastasia Ivanova (22.09.2001) – TJK Legion
Liisa Perm (27.03.2002) – Tabasalu JK
Anette Laureen Linnuste (19.02.2002) – Suure-Jaani United/Põltsamaa (laenul Põltsamaa SK Motiivist)
Karolina Perv (03.07.2001) – JK Tallinna Kalev
Triin Satsi (16.11.2001) - Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
Kristin Siil (30.10.2002) – Rakvere JK Tarvas
Christina Vink (20.08.2002) – FC Elva
Gabriela Kaskmaa (08.04.2001) – Tallinna FC Flora
Chrystal King (30.07.2001) – Suure-Jaani United/Põltsamaa (laenul Põltsamaa SK Motiivist)
Liisa Merisalu (15.01.2002) – Palloseura NUPS (FIN)
Hanna Rästa (01.11.2002) – Põlva FC Lootos (laenul Võru FC Heliosest)
Lisette Steinberg (15.09.2002) – Viru-Nigula SK

Pildil U19 koondis suvisel Balti turniiril
Foto: Catherine Kõrtsmik


Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn