05

05.2017

17:17

Neidude U19 koondis jäi Lätile alla

Neidude U19 koondis kohtus täna Tallinnas UEFA sõprusturniiri raames Läti eakaaslastega ning kahjuks tuli tunnistada vastaste paremust.

Esimene poolaeg kulges enamuse ajast küllaltki tasavägiselt. Mõlemad naiskonnad liigutasid palli keskmises kolmandikus ning pealelöökideni jõuti mõnel üksikul korral. Kolmveerandtunni lõpu eel suutsid lõunanaabrid siiski Eesti kaitsest läbi murda ja nende ründaja pääses läbisöödu järel väravavahiga üks ühele ning suutis palli väravasse toimetada. Vahetult poolajavile eel suurendas Läti oma eduseisu, kui Eesti väravat kaitsnud Tatjana Lebedeva püüdis õhust tulnud palli nii õnnetult, et see maandus siiski väravas.

Teisel poolajal oli aktiivsemaks pooleks Eesti, kes hoidis palli pigem vastaste poolel ja tekitas tänu karistus- ja nurgalöökidele ohtlikke olukordi vastaste värava all. Kahjuks sel korral sihile ei jõutud ja seis püsis teisel poolajal muutumatuna. See tähendas 2:0 võitu lätlastele.

Turniiri edukaimaks osutus Makedoonia koondis, kes eile mängis lätlastega normaalajal 1:1 viiki, kuid suutis järgnenud penaltiseeria võita 3:1.