04

08.2017

12:40

Naiste A-koondis ja tüdrukute U15 alustavad Balti turniiri

Täna, 4. augustil tehakse Šiauliais algust naiste koondiste ja tüdrukute U15 koondiste Balti turniiriga. Mõlema koondise avavastaseks on Leedu.

Naiste koondise kohtumise avavile kõlab kell 18:00. Mängu saab jälgida ka otseülekandes Futbolo.tv vahendusel. Päev hiljem, 5. augustil on Eesti naiskonna vastaseks Läti, kellega kohtutakse kell 15:00. Turniir lõppeb pühapäeval Leedu ja Läti omavahelise kohtumisega.

A-koondise koosseis Balti turniiril:

Väravavahid
12 - Imbi Hoop (15.12.1988) – Pärnu JK 20/0
1 - Getriin Strigin (07.07.1996) – Tallinna FC Flora 5/0

Kaitsjad
20 - Ketlin Saar (02.05.1997) – Pärnu JK 20/1
3 - Siret Räämet (31.12.1999) – Tallinna FC Flora 1/0
5 - Ariina Mürkhain (22.06.1999) – Tallinna FC Flora (laenul Tallinna FC Ajaxist) 0/0

Poolkaitsjad
7 - Katrin Loo (02.01.1991) – Tallinna FC Flora 82/16
18 - Kethy Õunpuu (04.12.1987) – Tallinna FC Flora 80/3
17 - Eneli Kutter (27.05.1991) – Tallinna FC Flora 49/2
10 - Kairi Himanen (11.11.1992) – Pärnu JK 34/1
16 - Kelly Rosen (23.11.1995) – Tallinna FC Flora 21/1
19 - Liivi Sõrmus (17.02.1992) – Pärnu JK 8/1
6 - Marie Heleen Lisette Kikkas (17.06.1996) – Tallinna FC Flora 0/0
2 - Maarja Saulep (09.05.1991) – Tartu JK Tammeka 0/0

Ründajad
9 - Signy Aarna (04.10.1990) – Kuopio Pallokissat (FIN) 68/26
13 - Kristina Bannikova (15.06.1991) – Pärnu JK 43/3
8 - Vlada Kubassova (23.08.1995) – Tallinna FC Levadia 24/3
14 - Lisette Tammik (14.10.1998) – Tallinna FC Flora 17/1
23 - Ulrika Tülp (20.06.1991) – Pärnu JK 6/0
21 - Liisi Vink-Lainas (18.09.1996) – Tallinna FC Flora 2/0
4 - Mari Liis Lillemäe (01.09.2000) – Tallinna FC Flora (laenul SK Suure-Jaani Unitedist) 0/0

Leedu koondis Balti turniiril:

Väravavahid:
Greta Kaselytė - Gintra-Universitetas
Aušra Klevečkaitė -  Šiauliai SG-FA
Klaudija Savickaitė - Kaunase Žalgiris

Kaitsjad:
Samanta Karasiovaitė - Gintra-Universitetas
Algimantė Mikutaitė - Gintra-Universitetas
Paulina Narbutaitė - Banga
Vestina Neverdauskaitė - Gintra-Universitetas
Ugnė Šmitaitė - KFF Hajvalia (KOS)
Milda Liužinaitė - Kaunase Žalgiris
Lolita Žižytė - Gintra-Universitetas

Poolkaitsjad:
Paulina Potapova - Šiauliai SG-FA
Liucija Vaitukaitytė - Kaunase Žalgiris
Simona Veličkaitė - Gintra-Universitetas
Rita Mažukelytė - SC Schwyz (SUI)
Dovilė Gailevičiūtė - Gintra-Universitetas
Anika Kyžaitė - Gintra-Universitetas

Ründajad:
Kamilė Vaičiulaitytė - Kaunase Žalgiris
Oksana Imanalijeva - King‘s Lynn Town Ladies (ENG)

Turniiri ajakava:

4. august
kell 18:00 Leedu – Eesti

5. august
kell 15:00 Eesti – Läti

6. august
kell 15:00 Läti - Leedu

Tüdrukute U15 koondise kohtumine leedukatega toimub kell 14:00. 5. augustil ollakse kell 11:00 algavas kohtumises vastamisi Läti eakaaslastega. 

U15 koondise koosseis Balti turniiril:

Väravavahid
Annemai Lutter (21.12.2004) – Rakvere JK Tarvas
Anna Voltškova (16.09.2004) – Tallinna FC Levadia

Kaitsjad
Anastassija Fjodorova (02.08.2003) – Tallinna FC Ajax
Anett Joandi (04.11.2004) – Suure-Jaani United
Merily Jüris (17.04.2003) – Tartu JK Tammeka
Sös Maria Kristensen (17.12.2004) – Pärnu JK
Sandra Liir (26.07.2003) – Suure-Jaani United
Aiki Suits (28.06.2003) – Pärnu JK

Poolkaitsjad
Janeli Auväärt (12.05.2003) – JK Tabasalu
Kärt Hüdsi (04.09.2003) – Põlva FC Lootos
Anna-Liisa Joandi (13.08.2003) – Suure-Jaani United
Valeria Liik (19.05.2003) – Tallinna FC Flora
Maribel Reincke (03.09.2003) – Tallinna FC Flora

Ründajad
Serafima Ganetskaja (01.10.2003) – Kirkenes IF (NOR)
Kätriin Eliise Pahva (01.01.2003) – FC Elva
Sandra Pärn (24.04.2003) – JK Tabasalu
Marta Liisa Staalfeldt (02.12.2004) – Nõmme Kalju FC
Anastassija Yakovleva (23.03.2004) – JK Narva Trans

Turniiri ajakava:

4. august
kell 14:00 Leedu – Eesti

5. august
kell 11:00 Eesti – Läti

6. august
kell 11:00 Läti – Leedu

Pildil: naiste koondis Leedus treeningul


Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn