22

03.2013

17:23

Eesti kaotas Hollandile 0:3

Eesti koondis kohtus täna õhtul Amsterdam Arenal toimunud MM-valikmängus Hollandi koondisega. Seoses jaheneva ilmaga toimus mäng suletud katusega staadionil, mis oli Eesti koondise jaoks esmakordne.

Mäng algas leinaseisakuga Hollandi koondise endise treeneri Jan Zwartkruisi mälestuseks. Esimesel poolajal väravaid ei löödud, kuid teisel poolajal me enam ei pääsenud. Hollandil polnud üleliia palju momente, kuid realiseerimisega neil probleeme polnud. Lõpptulemuseks jäi 3:0.

Eesti poolt paistis rünnakul paari tugeva pealelöögiga silma Konstantin Vassiljev, suurepärase võimaluse seisul 0:2 jättis kahjuks kasutamata Martin Vunk.

Meie alagrupis toimus täna veel kaks mängu, Andorra kaotas Türgile 0:2 ja Ungari viigistas Rumeeniaga 2:2.

Teisipäeval, 26. märtsil kell 19:00 kohtub Eesti A. Le Coq Arenal Andorraga.