17

11.2015

18:31

Eesti koondis alistas Saint Kitts ja Nevise 3:0

Eesti - Saint Kitts ja Nevise maavõistluse eel toimus A. Le Coq Arenal minutiline leinaseisak. Maailma jalgpallipere näitas sellega toetust kõigile, kes kaotasid lähedase möödunud nädalal Pariisis toimunud terroriakti tõttu.

Mäng algas paduvihmas, mis siiski kiiresti taandus ning 29. minutil avas Ilja Antonov ka skoori, viies Eesti 1:0 juhtima. Teisel poolaja alguses sekkus mängu ka Sergei Pareiko, kes lõpetab tänasega oma pika koondise- ja ka mängijakarjääri. Konstantin Vassiljev lõi koheselt 2:0, kolmanda värava autoriks märgiti Sander Puri. Tulemusega 3:0 kohtumine lõppeski.

Eesti tänane koosseis: Pavel Londak (46. Sergei Pareiko), Markus Jürgenson, Enar Jääger, Nikita Baranov, Artur Pikk, Sander Puri (81. Gert Kams), Aleksandr Dmitrijev (70. Joel Lindpere), Karol Mets (18. Ilja Antonov), Konstantin Vassiljev, Ken Kallaste (62. Maksim Gussev), Ats Purje (46. Rauno Sappinen).

Tänast kohtumist oli võimalik otseülekandes jälgida Kanal 12 ning Postimees.ee vahendusel.