03

12.2012

13:53

Eesti mängijad võõrsil: Oper lõi Küprosel värava

FC Augsburg pääses Saksamaa 1. Bundesliga viimasest kohast, viigistades koduväljakul 1:1 Freiburgiga. Ragnar Klavan tegi kaasa terve kohtumise.

Augsburg asus mängu 9. minutil Tobias Werneri väravast juhtima, kuid Jonathan Schmid viigistas seisu 29. minutil ja selliselt ka mäng lõppes. Klavan mängis kõik 90 minutit, nagu ka kolmapäeval, kui 1:2 alistuti Stuttgartile. Augsburg on tabelis 17. kohal, otseväljalangemisest päästvalt 16. pügalast nelja silma kaugusel.

Andres Oper avas Küprose kõrgliigas oma väravaarve, kuid 54. minutil sekkunud Eesti koondislase tabamus 90. minutil ei päästnud Nea Salamis Famagustat 1:3 allajäämisest Limassoli Apollonile. Nea Salamis on kuue punktiga 11. kohal.

Henrik Ojamaa andis Šotimaal Motherwelli 2:1 võidumängus Dundee Unitedi üle väravasöödu, kuid vahetati 80. minutil välja. Motherwell hoiab viiendat kohta.

Sergei Pareikol ja Krakowi Wislal on raskusi võitude teele pääsemisega, kuivõrd viimati alistuti 1:3 Zabrze Gornikile 1:3. Pareiko mängis kõik 90 minutit, ent tema panusele vaatamata langes Wisla kümnendaks.

Varese on naasnud Itaalia Serie B üleminekumängude konkurentsi, teenides viimati tulemusega 1:0 võidupunktid Ternana üle. Tarmo Kink vaatas mängu pingilt. Varese on kerkinud neljandaks, kuid jälitajad on ühe punkti sees.

Hannes Anier teenis oma esimese mänguminuti Taani meistrisarjas, sekkudes Odense Boldklubi 3:0 võidumängus Esbjergi üle 90. minutil. OB hoiab 31 punktiga neljandat kohta. Vladimir Voskoboinikov vaatas pingilt, kuidas Thbilisi Dinamo võitis 5:2 Chikhura ja jätkab liidrina. Nädala keskel viigistati 1:1 Mtskheta WIT Georgiaga 1:1, selles sekkus Voskoboinikov 87. minutil.

Marko Meeritsa leivaisa Arnhemi Vitesse võitis Hollandis 3:0 Kerkrade Rodat, kui Meeritsat koosseisu ei usaldatud. Pühapäevane võit tõstis Vitesse liider Twentega võrdsete punktide juures teiseks.

Györi ETO ei vajanud Jarmo Ahjupera teeneid, kui võõrsil mängiti 1:1 viiki Szombathelyi Haladasiga. Sellele vaatamata hoiab ETO 38 punktiga esikohta.