29

07.2013

16:08

Eesti neiud kaotasid Rumeeniale 0:5

Täna algas Tallinnas kuni 3. augustini vältav tütarlaste U-17 vanuseklassi EM-valikturniir. Eesti vastasteks on Rumeenia, Norra ja Horvaatia.

Turniiri avamängus Kadrioru staadionil alistas Norra Horvaatia tulemusega 5:1, poolaeg 3:1.

Eesti koondise tänane esimene kohtumine Rumeeniaga algas kell 17:30 TNTK staadionil. Rumeenia asus poolajaks 2:0 juhtima ja võitis lõpuks 5:0.

Järgmised kaks Eesti mängu toimuvad juba Lillekülas. Turniiri ülejäänud kolm mängu peetakse Kadrioru staadionil.

Eesti järgmised mängud on kolmapäeval Norraga ning viimane vastane on laupäeval Horvaatia. Teise kvalifikatsiooniringi pääseb alagrupi kaks paremat. Lisaks pääseb kümne alagrupi peale edasi järgmisesse kvalifikatsiooniringi ka neli paremat kolmanda koha naiskonda.

Turniiri toetavad Vopak E.O.S ja Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Tütarlaste U-17 EM-valikturniiri mäng:

Teisipäeval, 29. juulil TNTK staadionil (Kotka 12, Tallinn)
kell 17:30 RUMEENIA - EESTI  5:0 (2:0)
Väravad: 10. Valentina Petre, 18. Mihaela Ciolacu, 58., 68. Anamaria Vasile, 65. Dariana Indrei
Hoiatused: -

Rumeenia: 1-Linda Kajtar, 2-Iulia Mera, 4-Kinga Barabasi, 6-Laura Desmerean, 8-Beatrice Täräsilä, 10-Beata Ambrus (63. 14-Anamaria Dordai), 16-Alina Boros (41. 17-Anamaria Vasile), 3-Denisa Heisu, 7-Dariana Indrei, 9-Mihaela Ciolacu, 11-Valentina Petre (41. 5-Diana Pop).
Varus: 12-Diana Rosu, 5-Diana Pop, 13-Krisztina Nagy, 14-Anamaria Dordai, 17-Anamaria Vasile, 18-Ana Foia.

Eesti: 1-Alina Tarassenko, 2-Kairi Õisma, 3-Jessika Uleksin, 4-Ketlin Saar, 8-Aleksandra Miljakova (22. 11-Anett Kadastu), 6-Annaliis Strigin, 13-Kristel Zimmer (41. 16-Sandra Hansen), 10-Sandra Reivik, 14-Lisette Tammik, 15-Alina Fitissova, 17-Elizaveta Rutkovskaja (54. 9-Kirke-Johanna Pallon).
Varus: 12-Margret Alexandra Aljasmäe, 5-Diana Aleksejeva, 16-Sandra Hansen, 7-Anette Rõõmussaar, 9-Kirke-Johanna Pallon, 11-Anett Kadastu, 18-Grenelin Herlis Raud.

Mänguolud: +29, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.