26

06.2014

16:54

Eesti U-17 koondis alustas Balti turniiri 2:0 võiduga Soome üle!

Täna Leedus, Jonavas alanud U-17 koondiste Balti turniiril võitis Eesti avamängus Soomet 2:0. Teises mängus tegid Läti ja Leedu 2:2 viigi.

Esimesel poolajal jäid väravad löömata, aga 48. minutil lõi vahetusest sekkunud Mattias Käit kohtumise esimese värava ja viis Eesti juhtima. „Pall oli rohkem soomlaste käes, aga värava lõime meie kontrarünnakust," ütles noortekoondise peatreener Lars Hopp pärast mängu.

Kohtumise teine värav sündis mängu lõppfaasis, kui 76. minutil oli täpne Magnar Vainumäe.

„Väga võitluslik mäng oli, palju duelle ja tegime musta tööd. Hoidsime keskväljal end kompaktsena ja saime lõpus mitu head võimalust ning lõime kontrarünnakust taas ära. Poisid võitlesid täna väga hästi. Tegime rasket tööd ja kui keegi jooksis end tühjaks, tegime vahetuse ja töö läks edasi. Täielik meeskonnavõit," sõnas Hopp.

„Homme on uus ja väga raske mäng Lätiga ning igat mängijat on vaja. Ma arvan, et avakoosseisus teen paar muudatust, sest kaks päeva järjest on keeruline mängida ja võtsime kaasa palju mängijaid," ütles Hopp. Kohtumine Lätiga algab homme kell 14:00.

U-17 koondisesse kuuluvad jalgpallurid sünniaastaga 1998 ja hiljem. Ühe mängu pikkuseks on 2x40 minutit.