23

05.2012

18:54

Eesti U-17 võitis penaltidega Leedut ja pääses finaali

Vilniuses algas täna 1996. aastal sündinud jalgpalluritest koosnevate U-17 koondiste turniir. Eesti kohtus Leeduga ning mängu 27. minutil viis Frank Liivak Eesti juhtima. 65. minutil viigistas Donatas Šėgžda seisu 1:1. Finaali pääseja selgitasid mängujärgsed penaltid, kus peale jäi Eesti 5:3.

Teine finalist on Läti, kes alistas Valgevene 2:0. Reedel kell 16:00 toimuvas finaalis kohtuvad seega Eesti ja Läti.

UEFA Miniturniir Vilniuses 23. mail kell 16:00
Eesti U-17 - Leedu U-17  1:1 (1:0), pen. 5:3
Väravad: 27. Frank Liivak - 65. Donatas Šegžda
Hoiatus: 76. Tomas Keršulis

Eesti: 1-Matvei Igonen, 2-Eduard Golovljov, 3-Nikita Reinthal, 4-German Šlein, 5-Herol Riiberg, 6-Markus Jõgi, 7-Aleksei Ivanov, 8-Mark Oliver Roosnupp (80. 14-Paul Naaber), 9-Frank Liivak, 10-Tõnu Paavo, 11-Artjom Škinjov (75. 15-Eric Pärn).
Varus: 12-Hendrik Vainu, 13-Kalev Gustav Keert, 14-Paul Naaber, 15-Eric Pärn, 16-Ott Midenbritt, 17-Norman Vihul, 18-Juhan Jograf Siim.

Leedu: 12-Edvinas Gertmonas, 18-Rimvydas Sadauskas (61. 11-Ainas Bareikis), 3-Ernestas Pečiulis, 21-Donatas Šegžda, 5-Laimonas Jurevičius (80.+2. 10-Daniel Romanovskij), 7-Domantas Šimkus, 13-Lukas Pupšys, 8-Skirmantas Rakauskas, 22-Tomas Dombrauskis, 9-Edvinas Puzara (61. 16-Vilius Drazdauskas), 23-Artur Skuratovič (53. 14-Tomas Keršulis).
Varus: 1-Deividas Šalaševičius, 14-Tomas Keršulis, 17-Martynas Zaleckis, 16-Vilius Drazdauskas, 10-Daniel Romanovskij, 2-Justas Adamas, 11-Ainas Bareikis.