02

09.2016

19:51

Eesti U19 koondis jäi alla Valgevenele

Eesti U19 koondis kaotas EJLi TNTK väljakul toimunud maavõistluse Valgevenele 0:2. Mõlemad väravad löödi avapoolajal.

Avapoolaega alustasid külalised hästi ning esimene värav löödi 20. minutil, mil oli täpne Aliaksei Vakulih. 28. minutil avanes suurepärane võimalus eduseisu kahekordistada Ivan Bakharil, kes ei suutnud penaltit väravaraamidesse suunata. Kohtumise viimaseks jäänud värava lõi 44. minutil Valery Sianko.

Kaks noortekoondis kohtuvad taas EJLi TNTK väljakul (Kotka 12a/Spordi 11a, Tallinn) pühapäeval, 4. septembril kell 13:00. Pääse mängule maksab 2 eurot (tasumine sularahas). Tasuta pääsevad mängule 2010. aastal ja hiljem sündinud. Lisaks pääsevad mängule tasuta LHV jalgpallikaardi ning Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitamisel.

Tänase mängu protokolli saab vaadata SIIT.