25

06.2013

15:21

Eestlased välismaal: Lindpere kaks söötu ja Purje on tagasi

Mitmed Eesti koondislased said läinud nädalavahetusel oma koduklubides mänguaega. Väga edukaks võib lugeda Joel Lindpere esinemist ookeani taga.

Lindpere (pildil) mängis 70 minutit, andis kaks resultatiivset söötu ning Chicago Fire võitis ookeani taga 2:1 Columbus Crew meeskonda. Chicago asub läänekonverentsis kaheksandal kohal.

Ats Purje koduklubi Kuopio Palloseura kaotas eile FC Lahtile 0:1. Purje tegi kaasa esimese poolaja.

Mikk Reintami leivaisa Jyväskylä JK (JJK) viigistas Turu Palloseuraga 1:1. Reintam mängis kogu kohtumise.

Purje koduklubi asub hetkel Soome kõrgliigas 12 klubi hulgas kaheksandal kohal, Reintam ja JJK on viimased.

Siim Lutsu ja Joonas Tamme koduklubi Norrköping võitis pühapäeval Rootsi kõrgliigas Österi 2:0. Luts istus terve kohtumise pingil, Tamm võistkonna koosseisu ei kuulunud. Norrköping asub liigas 16 meeskonna seas üheksandal kohal.

Raio Piiroja kuulus reedel Hiina esiliigas Chengdu Bladesi avakoosseisu, kui tema leivaisa mängis 1:1 viiki Henan Jianyega. Blades asub tabelis 14. kohal, Taavi Rähna leivaisa Hunan Billows asub üheksandal kohal.

Andrei Sidorenkov mängis avapoolaja ning Gomel kaotas Soligorski Šahtarile 0:1. Artur Kotenko jälgis oma meeskonna, Mogilevi Dnepri, 1:2 kaotust Minski Dinamole pingilt.

Taijo Teniste sai koos Sogndaliga Norra kõrgliigas 3:1 jagu Sandnesi Ulfist. Teniste tegi kaasa kogu kohtumise.

Henri Anieri koduklubi Fredrikstad võitis Norra esiliigas 1:0 Elverumi. Anier alustas mängu avakoosseisus ning vahetati välja 61. minutil

Pavel Londaku koduklubi Bodö/Glimt võitis samas liigas 4:1 Kongsvingeri. Londak tegi kaasa kogu kohtumise.

Kõrgliigas asub Teniste klubi Sogndal 16 meeskonna seas kaheksandal kohal. Esiliigas on Londaku klubi Bodö/Glimt esimene ning Anier ja Fredrikstad kaheksas.