10

02.2014

10:09

Eestlased välismaal: Morozov taas platsil

Lõppenud nädalal olid taas edukad Augsburg ja Lierse ning platsile naasis ka kaitsja Igor Morozov.

Morozovi koduklubi Debrecen (Ungari) kaotas Türgis peetud treeningmängus Karagandõ Šahtarile (Kasahstan) 0:1 ning Morozov oli platsil 90 minutit.

Ragnar Klavan ja Augsburg alistasid Saksamaa kõrgliigas 4:1 Stuttgardi. Klavan tegi kaasa 90 minutit. Augsburg on pärast 20. vooru 31 punktiga kaheksandal positsioonil ning koht Euroopas on vaid kahe punkti kaugusel.

Koondise paremkaitsja Enar Jääger kuulus meeskonna avakoosseisu ning Lierse alistas 5:1 liigatabeli viimase Monsi. Võiduga tõusis Lierse Belgia kõrgliigas üheksandale kohale.

Seinäjoen JK (SJK) mängis läinud nädalal kaks kohtumist Soome karikavõistlustel. Esimeses viigistati 1:1 Pietarsaari Jaroga ning teises jäädi 2:3 alla Vaasan Palloseurale. Gert Kams tegi kaasa mõlemad kohtumised, Mihkel Aksalu aitas koduklubi esimeses mängus. Ats Purje ja Kuopion Palloseura viigistasid 0:0 FC Lahtiga.

Varssavi Legia kaotas treeningkohtumises Rumeenia klubile Galati Otelulile 0:2. Henrik Ojamaa tegi Poola klubi eest kaasa terve kohtumise. Konstantin Vassiljev sekkus Permi Amkari (Venemaa) võiduga lõppenud kohtumises FK Atlantase (Leedu) mängu vahetusmeestepingilt. Bodö/Glimt (Norra), kes tööandjaks Pavel Londakule, kaotas treeningmängus 0:1 Kristiansandi Startile.

Lõppenud nädalal sõlmis läinud hooaja Premium liiga parim mängija Rimo Hunt lepingu Kasahstani kõrgliigasse kuuluva FK Kõzõlordaga.