09.2013

11:03

Eestlased välismaal: Pareiko tegi debüüdi

Eesti koondislased liitusid pärast MM-valikmänge taas oma koduklubidega.

Sergei Pareiko tegi debüüdi Nižni Novgorodi Volga eest, kuid puurilukk ei suutnud meeskonda päästa 0:1 kaotusest Moskva Spartakile.

Konstantin Vassiljev mängis 90 minutit ning Permi Amkar tegi väravateta viigi Kaasani Rubiiniga.

Venemaa kõrgliigas on 16 klubi ning Vassiljevi leivaisa on kaheksandal real, Pareiko oma 12.

Ragnar Klavan ja Augsburg on alustanud Saksamaal liigahooaega väga hästi ning viimati alistati 2:1 Freiburg. Augsburg asub liigas kuuendal positsioonil.

Joel Lindpere koduklubi Chicago Fire tõusis MLS-is play-off kohale. Fire sai 3:2 jagu New England Revolutionist. Lindpere arvele jäi 60 minutit ja üks resultatiivne sööt.

Üks resultatiivne sööt kirjutati ka Henrik Ojamaa arvele. Tema koduklubi Varssavi Legia võitis 5:3 Korona Kielcet.

Ojamaa koduklubi on Poola kõrgliigas liider. Sergei Mošnikovi koduklubi on neljas ning kaotab ühe vähem peetud mängu juures Ojamaale vaid kolme punktiga. Zabrze Gornik peab selle vooru mängu täna.

Täpse söödu andis ka Jarmo Ahjupera ning tema koduklubi Ujpest viigistas Szombathelyi Haladasiga 1:1.

Tarmo Kink ja Györi ETO võitsid 2:1 MTK-d. Kink sisenes mängu 80. minutil, mil tablool oli veel seis 1:1.

Györi ETO on tabelis kaheksas, Ujpest 11. Vigastatud Igor Morozovi koduklubi Debrecen on liigatabeli tipus.

Ats Purje ja KuPS viigistasid 1:1 Turu Palloseuraga. Ka Purje andis selles mängus resultatiivse söödu. Mikk Reintam ja JJK kaotasid Vaasa Palloseurale 1:3. KuPS on tabelis kümnes ja JJK viimane, 12.

Mihkel Aksalu ja Gert Kamsi koduklubi SJK sai Soome esiliigas 1:0 võidu Oulu Palloseura üle. SJK on liigatabelis esimesel kohal ning edestab teisel positsioonil olevat Hakat viie punktiga.

Henri Anieri koduklubi Motherwell oli Šotimaa kõrgliigas 1:0 parem St. Mirrenist. Anier tegi kaasa 67 minutit. 'Well on tabelis kolmas

Enar Jääger ja Lierse jäid 1:4 alla Club Bruggele. 16 meeskonna hulgas on hetkel Lierse'il 12. koht.

Sander Puri koduklubi York City kaotas Inglismaa tugevuselt neljandas liigas 1:2 Masnfield Townile ning paikneb nüüd väljalangemistsoonis. Puri mängis 62 minutit.

Sergei Zenjov ja Lvivi Karpatõ alistasid Ukraina kõrgliigas 3:2 Donetski Šahtari. Zenjov sekkus mängu 62. minutil. Karpatõ asub üheksa vooru järel 16 meeskonna hulgas kümnendal positsioonil.

Valgevene kõrgliigas võitis Artur Kotenko koduklubi Mogiljovi Dnepr 1:0 Bresti Dinamot. Andrei Sidorenkovi leivaisa Gomel kaotas 1:3 Minski Dinamolt. Gomel pääses Valgevene meistrivõistlustel kuue parema hulka ning asub hetkel neljandal positsioonil. Dnepr mängib aga kuue nõrgema hulgas ning on seal kolmandal positsioonil.

Getter Laar aitas oma võistkonna, Guingampi, väravateta viigini Rodezi vastu. Guingamp on tabelis viiendal kohal.

Katrin Loo lõi värava ning Nice Futis võitis GBK-d 2:1. Nice Futis mängib Soome kõrgliiga relegatsioonigrupis, kuid on seal võitnud kõik kolm mängu.