24

08.2018

22:12

Tüdrukute U17 koondis läks nädala jooksul teist korda vastamisi Põhja-Iirimaa noortekoondisega ja pidi vastu võtma 0:2 kaotuse.

Sarnaselt avamängule lubati vastastel endale esimesel poolajal lüüa kaks väravat. Esmalt viis Casey Howe põhjaiirlased 18. minutil juhtima ning vaid viis minutit hiljem suurendas Kerry Beattie külaliste edu. Kui avakohtumises suutis Eesti ka ise resultatiivne olla, siis teises mängus väravani ei jõutud ja Põhja-Iirimaa teenis kaheväravalise võidu. Pildigaleriid kohtumisest on võimalik näha Eesti naiste jalgpalli Facebooki lehel.

Võrreldes esimese mänguga vahetas peatreener Kaidi Jekimova välja terve algkoosseisu ning kahe kohtumise peale teenis mänguaega kokku 23 koondislast.

Järgmisena ootab U17 koondist ees kodune EM-valikturniir, kui Tallinnas minnakse vastamisi Austria, Valgevene ja Sloveenia eakaaslastega.